شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانمسئول دفتر نمایندگی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: موفقیت‌های امروز کشور در عرصه‌های متفاوت نتیجه اتکا به توان داخل است

مسئول دفتر نمایندگی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان: موفقیت‌های امروز کشور در عرصه‌های متفاوت نتیجه اتکا به توان داخل است

منتشرشده در زنجان چهارشنبه, 16 مهر 1399 ساعت 09:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: موفقیت‌های امروز کشور در عرصه‌های علمی، پزشکی، دفاعی ، ورزشی و... نتیجه اتکا به نیروی داخل است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن بیگدلی مسئول دفتر نمایندگی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در همایش تجلیل از روحانیون رزمنده هشت سال دفاع مقدس و فعالان جهادی مبارزه اظهار داشت: در این 41 سال ،انقلاب اسلامی این افتخار را دارد که مقابل منافقان، کافران و مستکبران ایستادگی کرده است و امروزه تبدیل به قدرت نخست منطقه شده است.

 

وی با بیان اینکه دشمنان از همان آغاز انقلاب سعی داشت نظام مقدس اسلامی را ساقط کند، گفت: به لطف داشتن نعمت "ولایت" دشمن در تمام توطئه‌های خود شکست خورده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: دشمن همچنان در حال شکست خوردن از جمهوری اسلامی است چرا که ملت ایران گوش به فرمان مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) ایستاده‌اند و وحدتی که در کشور وجود دارد در هیچ‌کجای دنیا وجود ندارد.

 

وی یکی از افتخارات انقلاب اسلامی را پیروزی در دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: در دفاع مقدس همه اقشار جامعه به ندای رهبرشان لبیک گفتند و وارد صحنه شدند و توانستند دشمنان را شکست دهند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ‌بیگدلی از حضور روحانیان در جبهه‌های حق علیه باطل تقدیر کرد و گفت: دست این روحانیان رزمنده را می‌بوسم که شجاعانه در کنار رزمندگان اسلام مقابل ابرقدرت‌ها ایستادند.

 

وی با اشاره با اینکه یکی از حسن‌های دفاع مقدس این بود که به خودمان باور داشته باشیم و به این یقین برسیم که با ایستادگی و مقاومت می‌توانیم به‌ پیروزی دست یابیم، ابراز کرد: موفقیت‌های امروز کشور در عرصه‌های علمی، پزشکی، دفاعی و ورزشی نتیجه اتکا به نیروی داخل است.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است