شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خبر داد : برگزاری بزرگترین رزمایش کمک مومنانه کشور در زنجان با رمز "لبیک یا خامنه‌ای"

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خبر داد : برگزاری بزرگترین رزمایش کمک مومنانه کشور در زنجان با رمز "لبیک یا خامنه‌ای"

منتشرشده در زنجان دوشنبه, 10 شهریور 1399 ساعت 14:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه بزرگترین رزمایش کمک مومنانه کشور با رمز "لبیک یا خامنه‌ای" اجرا شد، گفت: ۱۱۰ هزار بسته معیشتی طی دو روز بین نیازمندان از پیش تعیین شده در تمام شهرستان‌های استان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارجهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: متاسفانه شیوع ویروس کرونا سبب شد امسال دسته حسینیه اعظم زنجان در هشتم محرم برگزار نشود ولی عاشقان امام حسین(ع) تصمیم گرفتند به روشی دیگر چراغ یوم‌العباس(ع) در زنجان را روشن نگه دارند.

 

وی با تقدیر از تمام کسانی که روز گذشته در بزرگترین رزمایش کمک مومنانه کشور  زحمت کشیدند و در تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی تلاش کردند، گفت: حرکت باشکوه حسینیه اعظم زنجان در روز گذشته، تبدیل به یک الگوی کشوری در تمام استان‌ها شد چرا که این حرکت انقلابی در راستای منویات مقام معظم رهبری و ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شد.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه روز گذشته بزرگترین رزمایش کمک مومنانه کشور با رمز "لبیک یا خامنه‌ای" برگزار شد، خاطرنشان کرد: این 110 هزار بسته معیشتی روز گذشته و امروز بین نیازمندانی که پس از شیوع ویروس کرونا آسیب دیده‌اند با حفظ آبرو توزیع شد.

 

وی با بیان‌ اینکه توزیع بسته‌ها در تمام شهرستان‌های استان به نیازمندان با توجه به لیست از پیش تعیین‌شده انجام گرفت، عنوان کرد: پایگاه‌های مقاومت بسیج در تمام سطح استان با همکاری هیئت امنای مساجد افراد نیازمند در محلات را شناسایی کرده‌اند ‌و اکنون پس از شش ماه از گذشت شیوع ویروس‌کرونا در کشور یک بانک اطلاعاتی قوی به همت بسیجیان سلحشور در اختیار ما قرار دارد و بسته‌های معیشتی با توجه به آن لیست انجام می‌گیرد. همچنین کمیته امداد در روز گذشته  تعدادی از این بسته‌های معیشتی را در بین جامعه هدف خود توزیع کرد.

 

سردار کرمی از سهم 10 هزار بسته معیشتی سپاه استان در رزمایش کمک مومنانه حسینیه اعظم زنجان خبر داد و گفت: سپاه استان علاوه بر این کمک، 6 هزار پک بهداشتی نیز در بین مردم از روز گذشته توزیع می‌کند.

 

وی با اشاره به اقدام سپاه استان در توزیع 110 سری جهزیه کامل به نوعروسان نیازمند زنجانی قبل از ایام ماه محرم ، افزود این اقدام مبارک با همکاری سپاه استان و کمیته امداد انجام گرفت.

 

انتهای پیام/ 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است