شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجاندرمرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه صورت گرفت؛ توزیع یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان زنجان

درمرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه سپاه صورت گرفت؛ توزیع یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان زنجان

منتشرشده در زنجان یکشنبه, 19 مرداد 1399 ساعت 08:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: در عید سعید غدیر مرحله دوم کمک‌های مومنانه سپاه در زنجان برگزار و یک هزار سبد معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با سراسر کشور مرحله دوم کمک‌های مومنانه سپاه در زنجان برگزار و یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

 

 امندی رئیس بسیج سازندگی استان زنجان در حاشیه مراسم مرحله دوم کمک‌های مومنانه سپاه در زنجان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) اظهار داشت: پس از شیوع ویروس کرونا بسیج همیشه در صحنه، برای جلوگیری از آسیب دیدن مستضعفان و نیازمندانی که متضرر از این موضوع شده‌اند اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی کرد که خوشبختانه پس از موفقیت‌آمیز بودن مرحله نخست، مرحله دوم آن از عید قربان آغاز شده است.

 

وی افزود: مرحله دوم کمک‌های مومنانه و توزیع بسته‌های سبد معیشتی قرار است در سه مرحله قربان تا غدیر، دهه محرم و دهه آخر ماه صفر برگزار شود که یک هزار بسته سبد معیشتی تهیه و توسط گروه‌های جهادی توزیع انجام گرفت. 

 

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان تصریح کرد: این بسته ها شامل برنج، سویا، روغن، ماکارانی، رب، لبنیات و حبوبات می‌باشد و در فاز دوم و سوم مرحله دوم کمک‌های مومنانه  مقرر شده تعدادی کارت هدیه برای افراد مستضعف و نیازمند تهیه شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است