شما اینجا هستید: خانهاستانهازنجانفرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان عنوان ‌کرد: بیش از ۱۸۱ هزار برگ سند از شهدای استان جمع‌آوری شده است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان عنوان ‌کرد: بیش از ۱۸۱ هزار برگ سند از شهدای استان جمع‌آوری شده است

منتشرشده در زنجان یکشنبه, 12 مرداد 1399 ساعت 17:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: در راستای تالیف و چاپ ۱۲۰ جلد کتاب تاکنون بیش از ۱۸۱ هزار برگ سند از شهدای استان توسط پایگاه‌های بسیج جمع‌ آوری شده است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جهانبخش کرمی با اشاره به برگزاری کمیته‌های کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان که به ‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسات وظایف هر یک از کمیته‌ها مشخص و به‌ صورت مکتوب نیز ارسال شده است.

 

وی در رابطه با فعالیت کمیته آفرینش‌های هنری، افزود: از جمله اقدامات و برنامه‌های این کمیته، برگزاری جلسه با اعضای هنرمند این کمیته برای اجرای پنج برنامه مهم، داستان کوتاه، انیمیشن، موشن‌گرافی، تولید نرم‌افزارهای فرهنگی، اپلیکیشن‌های موضوعی، خاطره‌نویسی در بخش‌های مختلف، خاطرات خودنوشت و خاطرات دیگرنوشت با پنج موضوع، خاطره‌نگاری حرفه‌ای، تهیه کلیپ صوتی، تصویری، جشنواره، پوستر و خوشنویسی است.

 

وی با بیان اینکه کمیته تدوین و چاپ برای تالیف و چاپ ۱۲۰ جلد کتاب در گروه سنی بزرگسالان که تعدادی از کتاب‌ها در صورت تامین اعتبار آماده چاپ بوده و تعدادی نیز در حال پیگیری هستند، تصریح کرد: تاکنون بیش از ۱۸۱ هزار برگ سند از شهدای استان توسط پایگاه‌های بسیج جمع‌آوری شده است.

 

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان با تاکید بر لزوم تبیین و تکریم یاد و خاطره شهیدان زنجانی در استان و کشور، ادامه داد: قابل ذکر است نسل سوم و چهارم انقلاب، هشت سال دفاع‌مقدس را ندیده‌اند، بنابراین باید برگزاری یادواره شهیدان در استان تقویت شود که برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان در تحقق این مهم اثرگذار است.

 

سردار کرمی با بیان اینکه برای ساخت فیلم و سریال شهدای زنجان نیاز به تامین اعتبار است، اظهار کرد: دشمنان اسلام، جوانان را مورد هدف شوم خود قرار داده‌اند که مقابله با این وضعیت، نیازمند آگاه‌سازی نسل دوم و سوم بوده و باید فلسفه و اهداف شهدای والامقام در استان تبیین شود.

 

وی با بیان اینکه دشمن با استفاده از بستر فضای مجازی تلاش می‌کند جوانان ما را به نظام و انقلاب بدبین کند ولی هرگز موفق نخواهد شد، خاطرنشان کرد: در این خصوص باید برگزاری یادواره شهیدان در استان تقویت شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است