شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد اعلام کرد: ظرفیت توانمند سپاه برای توسعه و آبادانی یزد

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اعلام کرد: ظرفیت توانمند سپاه برای توسعه و آبادانی یزد

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 09:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست فرماندهان ارشد سپاه الغدیر با استاندار یزد به موفقیت‌ها و اقدامات این مجموعه در زمینه‌ها و تهدیدات مختلف اشاره کرد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست فرماندهان ارشد سپاه الغدیر با استاندار یزد گفت: مأموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقابله به سه موضوعی است که انقلاب و ارزش‌های انقلاب را تهدید می‌کنند که شامل تهدیدات سخت، امنیتی و نرم دشمن از جمله شبیخون فرهنگی هستند و مقابله و پاسخگویی به این سه طیف تهدید از سوی مقام معظم رهبری به سپاه سپرده شده است.

 

سردار جمیری با اشاره به موفقیت‌های و اقدامات سپاه الغدیر استان در زمینه‌های مختلف و  سه طیف از تهدیدات عنوان کرد: تیپ ۱۸ الغدیر موفق عمل کرده است و در طول هشت سال دفاع مقدس تنها خطی از نیرو‌های زمینی سپاه که در پاتک‌های دشمن شکسته نشده تیپ الغدیر بوده است و اکنون در جنوب شرق کشور نیز ماموریت دارد و با وجود مشکلات زیاد برای نیرو‌های این تیپ در امنیت مرز‌ها نقش موثری دارند و با انگیره و علاقه ماموریت خود را دنبال می‌کنند.

 

وی ادامه داد: در زمینه امنیتی سازمان اطلاعات و سازمان‌های امینتی سپاه الغدیر اقدامات بسیار خوبی داشته است و با هماهنگی با دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی و انتظامی و تعامل با شورای تامین استان در اتفاقات و اغتشاشات اخیر نیز نقش بسیار خوبی را ایفا کرده‌اند.

 

سردار جمیری با بیان اینکه مجموعه سپاه الغدیر استان بیشتر در زمینه تهدیدات نرم و مسائل فرهنگی فعالیت دارد و موفقیت‌هایی نیز داشته است، افزود: سپاه الغدیر در زمینه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی فعالیت خوبی داشته و در همه اقشار از جمله دانش آموزی، دانشجویی، جامعه پزشکی، مهندسی و ... فعال است.

 

وی مراکز پادگانی و آموزشی سپاه الغدیر استان را منحصر به فرد خواند و ادامه داد: نیرو‌های وظیفه از دوره تحصیلی سیکل تا دکترا در مراکز استان آموزش می‌بینند و در صورت نیاز سپاه استان آمادگی دارد که نیرو‌های غیر از سپاه را نیز آموزش دهد و نیرو‌های هوا فضا نیز در این استان آموزش می‌بینند که اهمیت مجموعه سپاه و نیرو‌های مسلح را در استان بالا می‌برد.

 

سردار جمیری تصریح کرد: مجموعه سپاه الغدیر استان یزد از ظرفیت‌های بسیار خوبی در جهت توسعه، عمران، آبادانی و امنیت استان برخوردار است و در این زمینه موفق نیز بوده است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است