شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد: تحریم و فشارهای آمریکا نمی تواند خللی در عزم و اراده ملت ایران وارد نماید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد: تحریم و فشارهای آمریکا نمی تواند خللی در عزم و اراده ملت ایران وارد نماید

منتشرشده در یزد سه شنبه, 09 آبان 1396 ساعت 08:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: به منظور افزایش بینش و بصیرت؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد در جمع پایوران به ایراد سخنرانی پرداخت.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار حسین زارع کمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد در این جلسه گفت: آمریکا بداند با تصویب هر گونه تهدید، تحریم و فشاری نخواهد توانست در برابر عزم و اراده ملت ایران هیچگونه خللی وارد نماید. هدف اصلی دشمنان انقلاب اسلامی جلوگیری از به قدرت رسیدن انقلاب اسلامی است. به همین دلیل دشمنان انقلاب اسلامی با تمام تجهیزات و توان خود در تلاش هستند تا جلوی پیشرفت این انقلاب را بگیرند.

 

وی همچنین اذعان کرد: صد‌ها اتاق فکر در آمریکا فعالیت می‌کنند و هزاران مقاله و کتاب در خصوص مقابله با انقلاب اسلامی تولید شده است؛ و جمع بندی‌هایی که از این اتاق فکر‌ها بدست آمده نشان می‌دهد که نگرانی آمریکایی‌ها از به قدرت رسیدن انقلاب اسلامی است.

 

زارع کمالی در پایان افزود: امروز آمریکایی‌ها به وسیله فضا‌های مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی قصد دارند به فرهنگ و ارزش‌های انقلابی ما ضربه بزنند و خدا را شاکریم که ملت ما بیش از گذشته هوشیار است.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است