شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر یزد: عزت سپاه به دلیل تبعیت از ولایت و مقام معظم رهبری است

فرمانده سپاه الغدیر یزد: عزت سپاه به دلیل تبعیت از ولایت و مقام معظم رهبری است

منتشرشده در یزد شنبه, 29 مهر 1396 ساعت 09:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر یزد در بازدید و دیدار صمیمی از ناحیه ثارالله یزد اظهار داشت : عزت سپاه بخاطر تبعیت ازولایت و مقام معظم رهبری است .

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح اله جمیری فرمانده سپاه الغدیر یزد به همراه حجت الاسلام  والمسلمین گندمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر بازدید و دیدار صمیمی از ناحیه ثارالله یزد انجام دادند.

 

فرمانده سپاه الغدیر خاطر نشان کرد: ما باید با معنویت کار کنیم و مواضع امروز دولتمردان امریکا هم درمورد سپاه بخاطر معنویت و نورانیت سپاه است و نگرانی آنها بخاطر همین است و باید هم نگران باشند چون عدم موفقیت خود را سپاه می دانند .

 

سردار جمیری در این دیدار افزود: شما برادران و خواهران با وجود کمبود جا و امکانات کارهای خوبی دراین عرصه انجام داده اید لیکن گامهای دیگری باید برداشته شود و امروز مقام معظم رهبری(مدظله) روی شما و مجموعه سپاه خیلی تاکید زیادی دارند و این مسئولیت ما را سنگین تر می کند.

 

وی بر روی این کلام رهبری تکیه کردند که آینده نظام اسلامی وابسته به آینده سپاه است و در ادامه بیان داشت: اگر سپاه پویا و قدرتمند حرکت کند نظام اسلامی هم همینطور پیش میرود وهنوز خیلی جای کار است و با همین شرائط و امکانات کم هم جای کار هست.

 

فرمانده سپاه الغدیر در ادامه خاطر نشان کرد: ما باید با معنویت کار کنیم و مواضع امروز دولتمردان امریکا هم درمورد سپاه بخاطر معنویت و نورانیت سپاه است و نگرانی آنها بخاطر همین است وباید هم نگران باشند چون عدم موفقیت خود را سپاه می دانند .

 

سردار جمیری تبعیت سپاه از مقام معظم رهبری را باعث عزت سپاه دانست و در ادامه افزود: الحمدلله سپاه بازوی توانمند رهبری است و ما درجاهایی که موفق بوده ایم بیشتر به جهت ان هست که درپشت آن ،کار و اندیشه و تفکر بیشتری بوده است وان شاء الله بتوانیم دراین راه به موقیت برسیم .

 

وی در پایان جلسه ناحیه ثارالله را ناحیه ی پویا و آماده به کار و جوان توصیف نمود و اظهار امیدواری کرد که در آینده هم می توانید شرایط  بهتری داشته باشید.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است