شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد:انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده است

منتشرشده در یزد یکشنبه, 19 شهریور 1396 ساعت 15:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تاکید کرد: انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده است و مرز‌های ما مرز شلمچه و هویزه و سوسنگرد و بستان نیست.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی در مراسم یادواره شهدای بهاباد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفع مقدس ، شهدای مدافع حرم و شهید محسن حججی اظهارداشت: مردم ما اهل بصیرت و تابع ولایت فقیه هستند. 

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه انقلاب ما جهانی شده است و هرکسی در کشور ما باید جهانی فکرکند افزود: مابرای کشور‌های دیگر الگو شدیم  و جهانی ماندیم و دین مبین اسلام نیز دین جهانی است.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده است و مرز‌های ما مرز شلمچه و هویزه و سوسنگرد و بستان نیست عنوان کرد: ایران فراتر از مرز‌ها رفته و مرز ما سازمان ملل است.

 

فرمانده سپاه الغدیر یزد تصریح کرد: انقلاب اسلامی آمد و با خود نور آورد، اما باید بگوئیم دشمن دشمن است و هرگز دست از شیطنت خود بر نمی‌دارد.

 

سردار فتوحی عنوان کرد: تحریم‌ها خطرناک نیست و ما از این تهدید‌ها و تحریم‌ها هراسی نداریم و این تحریم‌ها در دل ملت ایران هیچ اثری ندارد و پوچ و تو خالی است.

 

وی اضافه کرد: دشمن از تمامی ابزار‌ها و سایل مدرن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و بخصوص در زمینه تهدید نرم بهره می‌گیرد، ولی قطعا زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا توطئه‌های آن‌ها را خنثی می‌کند.

 

فرمانده سپاه الغدیر یزد خاطرنشان کرد:شهیدان در لبیک به فرمان رهبر و مقتدای خویش برای دفاع از مرز‌های عزت و شرف شتافتند و با کمترین امکانات در برابر دشمنان تا دندان مسلح ایستادند، چون اعقتاد آنان به خداوند و رهنمود‌های ولایت و رهبری بود.

 

در ادامه این مراسم "عباس اقبال" فرماندار بهاباد هم در سخنانی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در یادواره شهدا بر ادامه راه شهیدان تاکید کرد و گفت: شهدا زنده اند و ناظر اعمال و رفتار ما هستند پس باید راه شهیدان تداوم داشته باشد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است