شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدمسئول بسیج دانشجویی استان یزد بر لزوم ترویج گفتمان انقلاب به خصوص در دانشگاه ها تاکید کرد

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد بر لزوم ترویج گفتمان انقلاب به خصوص در دانشگاه ها تاکید کرد

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 08 شهریور 1396 ساعت 11:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج دانشجویی استان یزد مطرح کرد: ایجاد کرسی های نظریه پردازی در دانشگاه ها جهت تولید محتوای اسلامی لازم است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سید حسین راسخی مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در نشستی با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه‌ها و فعالان دانشجویی شهرستان تفت با اشاره به لزوم پیشگامی دانشجویان و طلاب در عرصه جنگ نرم به فرمان امام راحل عظیم الشأن در تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه اشاره کرد و افزود: مراکز دانشگاهی و حوزه‌های علمیه به عنوان قشری که از آن‌ها نخبگی می‌جوشد و نقش اساسی در تحولات جامعه دارند؛ بنا به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی باید پاسدار اصول تغییر ناپذیر نه شرقی نه غربی باشند و جامعه را به سمت آرمان‌های انقلاب اسلامی سوق دهند.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان با تاکید بر اینکه این مراکز باید به محلی برای تولید محتوا برای جامعه اسلامی و مرکز جنبش نرم افزاری انقلاب باشند افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری ضرورت بازخوانی و نشر گفتمان امامین انقلاب در دانشگاه‌ها احساس می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال تضعیف گفتمان انقلاب هستند اظهار داشت: ترویج گفتمان انقلاب بین اقشار مختلف جامعه ضروری است و همه دانشجویان به خصوص دانشجویان بسیجی نقش اساسی در این مهم دارند و باید با آگاهی نسبت به شرایط امروز کشور و جهان نقش خود را به درستی ایفا کنند.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت احیای روحیه جهادی و انقلابی که باید مورد توجه همگان قرار بگیرد اشاره کرد و افزود: اساتید و نخبگان ما باید با ایجاد کرسی‌های نظریه پردازی در دانشگاه‌ها و تعامل با یکدیگر به دنبال تولید محتوای اسلامی باشند.

 

وی در همین راستا خاطر نشان کرد: تداوم انقلاب ما به این امر نیاز دارد و دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه به عنوان مراکز اصلی فکری و اعتقادی، باید نظریات و محتوا در این جهت تولید کنند و در اختیار جامعه قرار بدهند.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است