شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد اظهار داشت: حلقه های صالحین ، بازدارنده هجمه فرهنگی دشمن

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد اظهار داشت: حلقه های صالحین ، بازدارنده هجمه فرهنگی دشمن

منتشرشده در یزد دوشنبه, 06 شهریور 1396 ساعت 16:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: پایگاه شهید هاشمی نژاد از ناحیه روح الله یزد اقدام به برگزاری حلقه صالحین ویژه کودکان نمود.

به گزارش سپاه نیوز؛ برنامه‌های این حلقه که شهید سید قاسم سامیه زرگر نام دارد، از قبیل: قرائت کلام الله مجید، برگزاری بازی‌های مفید و متنوع، بیان احکام دینی و بیان مطالب علمی و پژوهشی و در پایان هم خوانی دعای سلامتی حضرت مهدی (عج) می‌باشد.

 

سرهنگ پاسدار حسین زارع کمالی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد گفت: پایگاه شهید هاشمی نژاد از ناحیه روح الله یزد از بهترین پایگاه‌های ناحیه روح الله یزد محسوب می‌شود و مصداق سنگر مقابله با جنگ نرم دشمن می‌باشد.

 

وی در ادامه تأکید کرد: انجام کارفرهنگی باید از سنین پایین برای فرزندان ما انجام شود که تأثیر پذیری تربیتی کودک به مراتب بالاتر از سنین نوجوانی و جوانی است و کودکان به مراتب راحتتر تربیت می‌شوند.

 

سرهنگ زارع کمالی افزود:حلقه‌های صالحین به نوعی بازدارنده هجمه فرهنگی دشمن محسوب می‌شود و ارتقاء کیفیت و کمیّت حلقه‌های صالحین از اولویت برنامه‌های تربیت و آموزش ناحیه روح الله می‌باشد و در وضعیت کنونی جامعه نیاز به انجام کار‌های فرهنگی بیشتر از گذشته احساس می‌شود .

 

وی ادامه داد :  وظیفه سپاه و بسیج در برهه حساس کنونی تقویت این حلقه‌های صالحین است که  وظیفة اصلی این حلقه‌ها تربیت است. به فرموده ی: عارف کبیر و عالم جلیل القدر و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی-قدس السره الشریف- تربیت کنید مهم تربیت است علم تنها فایده ندارد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است