شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: ماموریت دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی به جوانان نشان از لیاقت،شایستگی و رشد یافتگی آنان دارد

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: ماموریت دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی به جوانان نشان از لیاقت،شایستگی و رشد یافتگی آنان دارد

منتشرشده در یزد دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 12:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار فتوحی اظهار داشت : ماموریت دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی به جوانان و نخبه گان جامعه توسط مقام معظم رهبری(مدظله)نشان از لیاقت،شایستگی و رشد یافتگی آنان دارد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دیدار بافرمانده،اعضای شورا و گردان حوزه و پایگاه های تابعه ناحیه مرکزی یزد در تشریح فرمان "آتش به اختیار " مقام معظم رهبری به افسران جنگ نرم اذعان داشت: ماموریت دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی به جوانان و نخبه گان فکری،فرهنگی و تشکل های خود جوش فرهنگی جامعه نشان از لیاقت،شایستگی و رشد یافتگی آنان دارد.

 

وی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب(مدظله) به تک تک نیروهای انقلابی در این ساز و کار جنگ فرهنگی می فرمایند:دفاع کن،تولید علم کن،نظریه پردازی کن ،محصول فرهنگی ایجاد کن،با خلاقیت دفاع کن.

 

سردار فتوحی در ادامه در تشریح شیرینی موجود در آتش به اختیار گفت : جوانان ما باید به خودشان ببالند ماموریت دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی به جوانان و نخبه گان فکری،فرهنگی و تشکل های خود جوش فرهنگی جامعه نشان از لیاقت،شایستگی و رشد یافتگی آنان دارد.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید براینکه رهبر انقلاب با طرح موضوع" آتش به اختیار"خطاب خود را تشکلهای خودجوش جوانان می دانند و می فرمایند: امید من به شماست،تصریح کرد:جوانان عزیز بدانید شما اگر در میدان باشید،ایمان و توکل به خدا داشته باشید،آمریکا و بزرگتر از آمریکا هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است