شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد:اسلام قرآنی و استکبار جهانی نمی‌توانند در کنار هم باشند

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:اسلام قرآنی و استکبار جهانی نمی‌توانند در کنار هم باشند

منتشرشده در یزد سه شنبه, 25 آبان 1395 ساعت 10:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار فتوحی با اشاره به اینکه نمی توان دغدغه جمهوری اسلامی داشت ولی با استکبار هم دست دوستی داد، گفت: به هیچ عنوان نمی‌شود اسلام قرآنی باشد و استکبار جهانی هم در کنار آن باشد، به همین دلیل باید استبکار را نابود کنیم.

به گزارش سپاه نیوز:سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر یزد در اجتماع بزرگ شور حسینی مداحان وشاعران حسینی و رئیسان هیئتهای مذهبی یزد، با اشاره به اینکه در تاریخ هیچ زمانی مسئولیت شاعران و مداحان و ... بیشتر زمان فعلی نیست اظهار داشت: خداوند متعال به حضرت ابراهیم(ع) نگفت که ای ابراهیم تو پیامبری کن بتخانه هم سرجایش باشد.

 

وی با اشاره به اینکه روشنگری یکی از مهمترین وظایف هنرمندان انقلابی از جمله شاعران و مداحان است، گفت: خداوند هیچ جایی بیان نکرده است که شما هدایت خود را انجام دهید و بگذارید سران کفر هم باقی بمانند.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر اینکه امکان‌پذیر نیست که هم دین خدا و هم کفر با هم در یک جا باشند، افزود: خطری که امروز مواجه ما شده این است که می‌خواهند بگویند حضرت موسی باشد، فرعون هم باشد.

 

سردار فتوحی تصریح کرد: امروز می‌خواهند بین مردم و خط رهبری فاصله بیاندازند ولی این مداحان و شاعران و هنرمندان انقلابی هستند که با روشنگری جلوی این اقدام را می‌گیرند و زمینه را برای تمدن جهانی اسلام ناب محمدی(ص) فراهم می‌کنند.

 

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تاکید بر اینکه عوامل نفوذی آمریکاییها باید بدانند که نمی‌شود جمهوری اسلامی باشد ولی با استکبار دست دوستی بدهیم، بیان کرد: به هیچ عنوان نمی‌شود اسلام قرآنی باشد و استکبار جهانی هم در کنار آن باشد، به همین دلیل باید استبکار را نابود کنیم.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است