شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد:دوره‌های غدیرشناسی و مهدویت در پادگان‌های نظامی یزد برگزار می‌شود

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:دوره‌های غدیرشناسی و مهدویت در پادگان‌های نظامی یزد برگزار می‌شود

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 14 مهر 1395 ساعت 11:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار فتوحی از برگزاری دوره‌های غدیرشناسی و مهدویت در پادگان‌های نظامی سپاه الغدیر استان یزد خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سر تیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جلسه شورای سیاست‌گذاری مهدویت استان یزد با اشاره به اقدامات فرهنگی انجام شده در زمینه تبیین مهدویت و ظهور و فلسفه غیبت اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در این حوزه، بازخوانی و اجرای واقعه غدیر بود.

 

وی تصریح کرد: واقعه غدیر در واقع فلسفه ولایت، غیبت و ظهور را تشریح می‌کند و این برنامه در 6 شهرستان از مجموع 10 شهرستان استان یزد اجرا شد و مخاطبان بسیاری نیز داشت.

 

سردار فتوحی ادامه داد: بازخوانی واقعه غدیر امسال در میبد، اشکذر، زارچ، شاهدیه، تفت و ابرکوه برگزار شد و خیل عظیمی از جوانان و نوجوانان مخاطبان این برنامه بودند.

 

وی از این برنامه به عنوان یکی از اثرگذارترین برنامه‌های فرهنگی در حوزه ولایت، امامت و مسائل مرتبط با آن یاد کرد و افزود: تفاهمنامه‌ای نیز بین سپاه الغدیر استان یزد با بنیاد بین‌المللی غدیر منعقد شد تا این برنامه در طول سال نیز اجرا شود.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد همچنین از برگزاری دوره‌های غدیرشناسی در 6 مرکز آموزش نظامی سپاه در استان یزد خبر داد و افزود: دوره‌های آموزشی غدیرشناسی ویژه سربازان و کادر سپاه برگزار می‌شود.

 

وی همچنین از فعالیت و تشکیل 6 هزار و 600 حلقه شجره طیبه صالحین در استان یزد خبر داد و اظهار داشت: در این حلقه‌ها نیز مسائل مرتبط با غدیرشناسی و مهدویت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است