شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد:نیروهای مسلح آماده فرمان رهبری برای حراست از مرزهای عقیدتی جهان است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:نیروهای مسلح آماده فرمان رهبری برای حراست از مرزهای عقیدتی جهان است

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 31 شهریور 1395 ساعت 14:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار فتوحی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای حراست از مرزهای عقیدتی جهان آمادگی کامل دارند و تنها منتظر یک اشاره و فرمان از سوی رهبری هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سر تیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد صبح امروز در رژه نیروهای مسلح در یزد به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: پایه‌های علمی کشور که امروز شاهد آن هستیم، حاصل کمبودهای دوران جنگ و نوآوری و خلاقیت جوانان این مرز و بوم است.

 

وی دوران جنگ هشت‌ساله ایران و دفاع مقدس در برابر تجاوز دشمن را مظهر ایستادگی و پایداری و حکمت الهی دانست.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تأکید کرد: آمریکا و استکبار جهانی بدانند که نیروهای مسلح سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی پای آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت مقام معظم رهبری ایستاده و محکم‌تر از قبل به راه خود ادامه خواهند داد.

 

سردار فتوحی با اشاره به مسائل، مشکلات و کمبودهایی که در دوران جنگ تحمیلی علیه ایران وجود داشت، افزود: دشمن کی می‌توانست تصور کند که ما در عمق 500 متری زیر زمین پایگاه موشکی احداث کنیم که این یک نمونه از هزاران خلاقیت است و کاری نبود که ظرف یک یا دو سال انجام شود.

 

وی عنوان کرد: امروز آماده‌ هستیم نه تنها برای امنیت جمهوری اسلامی بلکه برای کمک به مردم مسلمان کشورهای دیگر نظیر سوریه وارد عمل شویم و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب برای دفاع اقدام کنیم.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: ما نه تنها برای مرزهای جغرافیایی که برای مرزهای عقیدتی و اسلامی نیز آماده حراست و حفاظت هستیم.

 

 

سردار فتوحی بیان کرد: امروز با استفاده از توان نیروهای نظامی ارتش، بسیج، سپاه و نیروی انتظامی آماده‌ایم که در جنگ نرم و سخت در مقابل دشمنان اسلام و مسلمین با قدرت کامل بایستیم.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است