شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: واقعه غدیر در ۳ شهرستان یزد بازسازی می‌شود

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: واقعه غدیر در ۳ شهرستان یزد بازسازی می‌شود

منتشرشده در یزد سه شنبه, 02 شهریور 1395 ساعت 10:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار فتوحی با اشاره به اهمیت تبیین ارزشهای واقعه غدیر برای جوانان گفت: واقعه غدیر در ۳ شهرستان یزد بازسازی می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سر تیپ دوم پاسدار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست بنیاد بین‌المللی غدیر استان یزد با اشاره به اهمیت معرفی زوایای مختلف واقعه غدیر به مردم به ویژه جوانان گفت: امسال برنامه بازسازی واقعه غدیر توسط سپاه الغدیر یزد در سه شهرستان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این برنامه چند سال است که توسط سپاه الغدیر استان یزد اجرایی می‌شود و به طور دقیق سعی شده که همان اتفاقی که در روز غدیر خم رخ داده، روایت شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: با توجه به شناختی که در استان یزد داشتیم و از ظرفیت‌های این استان آشنا بودیم، به مدت سه سال میزبانی این برنامه را در اختیار گرفتیم.

سردار فتوحی ادامه داد: در این زمینه با توجه به اهمیت موضوع کارشناسان دینی از حوزه علمیه قم به استان یزد آمدند و بازسازی واقعه غدیر در استان یزد به طور کامل بررسی شد تا خلاف واقعیت در آن وجود نداشته باشد.

وی یکی دیگر از برنامه‌هایی که در استان یزد در زمینه عید مبارک غدیر انجام می‌شود را بحث مسابقات غدیر‌شناسی دانست و گفت: این مسابقات در سطح پایگاه‌های بسیج و رده‌های مقاومت برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: دیدار از خانواده سادات از جمله دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام برگزار می‌شود، همچنین راهپیمایی سادات، برگزاری مسابقات در حلقه‌های صالحین و برگزاری جشن در نقاط مختلف هم در استان یزد برگزار می‌شود.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است