شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانجانشین سازمان بسیج: موسسه خدمات درمانی بسیج تاکنون ۵۶ مرکز در کشور ساخته است

جانشین سازمان بسیج: موسسه خدمات درمانی بسیج تاکنون ۵۶ مرکز در کشور ساخته است

منتشرشده در تهران دوشنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 09:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  جانشین سازمان بسیج گفت: تاکنون ۵۶ مرکز درمانی توسط مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان در مناطق مختلف کشور ساخته شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر جانشین سازمان بسیج در آئین افتتاح مرکز درمانی «شهدای مدافع حرم»که در نسیم شهر برگزار شد، طی سخنانی گفت: فلسفه وجودی جمهوری اسلامی خدمت به مردم و مسلمانان جهان است و در این راستا باید نسل آینده را نسل رزمنده و ایثارگر تربیت کنیم.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه تاکنون ۵۶ مرکز درمانی توسط مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان در مناطق مختلف کشور ساخته شده است، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به موازات عملکرد جهادی در حوزه خدمت رسانی موفق بوده است و همچنان به این مسیر ادامه خواهد داد.

 

سردار سپهر گفت: سپاه در طول ۴۰ سال گذشته در راستای فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) برای خدمت رسانی جهادی وارد عمل شده و در حد توان به مردم ارائه خدمت کرده است.

 

وی در ادامه به مرکز درمانی «شهدای مدافع حرم» نسیم شهر اشاره کرد و گفت: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت یک هزار و ۳۰۰ مترمربع، با زیربنای یک هزار و ۴۹۱ مترمربع در ۳ طبقه و  طی ۲ سال توسط مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان ساخته شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است