شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه تهران بزرگ : در آینده ای نزدیک، کشورهای سلطه‌گر و همچنین مرتجعین منطقه می فهمند که نمی توانند منطقه را تحت سلطه خود قرار دهند

فرمانده سپاه تهران بزرگ : در آینده ای نزدیک، کشورهای سلطه‌گر و همچنین مرتجعین منطقه می فهمند که نمی توانند منطقه را تحت سلطه خود قرار دهند

منتشرشده در تهران یکشنبه, 13 اسفند 1396 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار یزدی گفت:‌ در آینده ای نزدیک، کشورهای سلطه‌گر و همچنین مرتجعین منطقه این نکته را خواهند فهمید که نمی توانند منطقه را تحت سلطه خود قرار دهند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ در مراسم تجلیل از خانواده شهدای گردان اطلاعات عملیات تصریح کرد: چشمان آسمانی یازدهم، یادواره‌ای است که در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده معزز شهدا برگزار می شود.

 

فرمانده سپاه تهران بزرگ اظهار داشت: دشمنان ما در تلاش بودند که با تشکیل گروه تروریستی داعش، رژیم صهیونیستی جدیدی در منطقه ایجاد کنند.

 

وی افزود: سعی شده تا در این برنامه‌ها  به تجلیل از یکی از گروه هایی که در میان گردان‌های مشتاق شهادت به ایثارگری معروف بودند، بپردازیم.

 

فرمانده سپاه تهران خاطر نشان کرد: این گردان پیش از انجام عملیات در مناطق سخت و صعب العبوری مانند هور می‌رفتند و به جمع آوری اطلاعاتی از موقعیت منطقه عملیات می پرداختند. در حقیقت رزمندگان گردان اطلاعات چشمان فرماندهان بودند.

 

وی افزود: رزمندگان اطلاعات عملیات در مناطقی حضور پیدا می کردند که برای خیلی ها باورنکردنی است و خیلی اوقات وقتی ما با این رزمندگان همراه می شدیم، می‌دیدیم که آنها به گونه‌ای در مناطق تحت تسلط دشمنان قدم می‌زدند که گویی در مناطق تحت تسلط نیروهای خودی حرکت می کنند.

 

سردار یزدی گفت: در این مجلس ما برای تکریم خانواده 330 شهید  اطلاعات استان تهران و البرز  از تیپ 110 سید الشهدا، لشکر 27 محمد رسول الله (ص)، تیپ 63 خاتم الانبیا(ص)، تیپ 110 خاتم الانبیا(ص) و لشکریان و رزمندگان اعزامی به جبهه‌ها در 8 سال دفاع مقدس دور هم جمع شده‌ایم.

 

فرمانده سپاه تهران با اشاره به تشکیل بسیج منطقه ای در محور مقاومت گفت: دشمنان ما لطف بزرگی به ما کردند که خودشان به این موضوع پی برده‌اند؛ آنها باعث شدند که با ایجاد ناامنی در منطقه، بسیجی منطقه‌ای از جوانان ایجاد شده که توانست گروه تروریستی داعش را در منطقه نابود کند.

 

وی افزود: دشمنان ما در تلاش بودند که با تشکیل گروه تروریستی داعش، رژیم صهیونیستی جدیدی در منطقه ایجاد کنند.

 

به گفته سردار یزدی، در آینده ای نزدیک، کشورهای سلطه‌گر و همچنین مرتجعین منطقه این نکته را خواهند فهمید که نمی توانند منطقه را تحت سلطه خود قرار دهند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است