شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانسردار یزدی: دشمن از مقابله با جمهوری اسلامی درمانده شده است

سردار یزدی: دشمن از مقابله با جمهوری اسلامی درمانده شده است

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 09:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) گفت: امروز قابل مشاهده است که دشمن چگونه از مقابله با جمهوری اسلامی خسته و درمانده شده است که اصلی ترین علت آن داشتن افرادی مانند شهید حسن باقری و حسن طهرانی مقدم است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در مراسم گرامیداشت نابغه دفاع مقدس شهید حسن باقری در کانون سردفتران و دفتریاران، گفت: حضرت امام (ره) اقدامی کرد که الهامی بزرگ در روح فرزندان انقلاب اسلامی بود.

 

وی افزود: یکی از این افراد که از آبشخور فکری  امام خمینی بیرون آمد شهید غلامحسین افشردی (حسن باقری) بود.

 

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)عنوان کرد: شهید باقری درک کرده بود که نظام جمهوری اسلامی به چه افراد و کارهایی نیاز دارد.

 

 سردار یزدی تصریح کرد: شهید باقری نطامی و حقوقدان و خبرنگار نبود بلکه زاییده انقلاب اسلامی بود و همه این خصوصیات را با هم داشتند و می خواست بزرگی را برای مردم به ارمغان بیاورد و مقابل  دشمن ایستادگی کند.

 

فرمانده سپاه محمد رسول الله با بیان اینکه نظام اسلامی با کسی سر جنگ نداشت، اظهار داشت: سلاح و هواپیماهای آمریکایی مانند اف 16 و آواکس که در دوران طاغوت خریداری شد بود همگی بازگرداندیم و پول آن را نیز به ما بازنگرداندند لذا جنگ به ما تحمیل شد و فرزندان انقلاب برای دفاع وارد شدند.

 

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد هستیم که دشمن در آب های خلیج فارس حضور دارد و به ما نمی تواند چپ نگاه کند ادامه داد: دشمنان در یمن ،سوریه و افغانستان جنایت های بی شماری مرتکب می شوند اما نمی توانند به نظام و مردم ما آسیبی وارد کنند  و این به خاطر نگاه‌هایی هست که شهید باقری ها با آن بزرگ شدند و امروز نیز در مردم ما وجود دارد.

 

سردار یزدی خاطر نشان کرد: صدام را 36 کشور حمایت تسلیحاتی و مالی کردند همچنین 9 کشور نیروی نظامی به صدام می داد تا جمهوری اسلامی را به زانو در بیاورد اما امام جوانان ما را که نظامی نبودند برای دفاع از کشور آماده کرد.

 

فرمانده سپاه محمد رسوال الله افزود: امروز قابل مشاهده است که دشمن چگونه از مقابله با جمهوری اسلامی خسته و درمانده شده است که اصلی ترین علت آن داشتن افرادی مانند شهید حسن باقری و حسن طهرانی مقدم است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: نگاه افرادی مانند این شهیدان امروز کشور ما را بزرگ کرده و مفتخریم که حتی یک قطعه از کشور در 40 سال گذشته جدا نشده است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است