شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانسردار یزدی: وعده امام (ره) برای تشکیل بسیج جهان اسلام و مقابله با ایادی استکبار محقق شد

سردار یزدی: وعده امام (ره) برای تشکیل بسیج جهان اسلام و مقابله با ایادی استکبار محقق شد

منتشرشده در تهران یکشنبه, 05 آذر 1396 ساعت 10:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه تهران، بسیج را خاری در چشم دشمنان اسلام دانست و گفت: امروز مفتخریم وعده امام (ره) برای تشکیل بسیج جهان اسلام و مقابله با ایادی استکبار در منطقه محقق شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ طی سخنانی در اجتماع بسیجیان تهران در حرم امام خمینی(ره)، اظهار داشت: پیروزی جوانان ما در جبهه مقاومت افتخاری بزرگ برای جهان اسلام است و امروز وعده امام برای تشکیل بسیج جهان اسلام را در غرب اسیا رقم زده ایم . بسیج جهان اسلام محقق شده و توانسته ایم در سوریه و عراق بسیجیان جهان اسلام را از ۶ کشور داشته باشیم.

 

سردار یزدی گفت: سپاه تهران با ۹۸ گردان بیت المقدس، ۹۶ کوثر، ۱۰ گردان امنیتی و۱۰ گردان فاتحین برادر و یک گردان فاتحین خواهر و چندین گردان امام حسین(ع) و امام علی(ع) آماده دفاع از انقلاب و اسلام هستند.

 

وی با بیان اینکه بسیجیان تهران آماده انجام ماموریت در ایران و هر نقطه ای از جهان هستند، تصریح کرد: این بسیجیان شهدای زیادی در راه دفاع از حرم دادند و امروز هم در حال کار فرهنگی در سوریه هستند.

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است