شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانسردار یزدی خبرداد : تعمیر ۳۶۵۱۰ مسکن برای محرومان توسط سپاه تهران بزرگ

سردار یزدی خبرداد : تعمیر ۳۶۵۱۰ مسکن برای محرومان توسط سپاه تهران بزرگ

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 08:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه تهران بزرگ از تعمیر و مرمت ۳۶۵۱۰ واحد مسکونی توسط این سپاه خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران ضمن تبریک هفته بسیج و حلول ماه مبارک ربیع الاول گفت: به مناسبت هفته بسیج و برای محرومیت زدایی و کمک به محرومین تهران و سایر استان‌ها از سال 95 تا امروز حدود 4250 جهیزیه کامل تهیه شد.

 

وی افزود در همین راستا برای تعمیر و مرمت مسکن به حدود 36510 خانواده مساعدت ، برای حدود 37 هزار نفر سبد کالا ، حدود 72هزار نفر از خدمات بهداشتی و درمانی و حتی عمل جراحی بهره‌مند شدند و برای 11هزار200 کودک محصل لوازم تحریر داده شد که این خدمات از فروردین سال گذشته شروع و حدود 18ماه است که ادامه دارد.

 

فرمانده سپاه تهران خاطرنشان کرد: در 25 استان بغیر از تهران گروه‌های جهادی اعزام شدند 300 گروه جهادی در تهران در حال فعالیت هستند که تا به حال به 25 استان کشور اعزام شدند و به 19هزار خانواده در روستاها خدمات دادند بحمدالله امروز با به کارگیری بسیجیان و با کمک خیرین توانسته‌ایم بخشی از وظیفه محرومیت زدایی نظام جمهوری اسلامی را انجام دهیم امروز مفتخریم بگوییم از امکانات مردم خیرین خدمات خوبی ارائه دادیم.

 

وی تاکید کرد: اکثر هزینه خرید جهیزیه توسط مردم داده شده است و بخشی از آن را نیز خیریه دوکوهه که توسط رزمندگان و پاسداران تهران دایر شده است تامین شده است. 

 

فرمانده سپاه تهران با اشاره به اهدا 2500 سبد کالا گفت: ما برنجهای داخلی، روغن و شکر و چای را تحت یک سبدکالا قرار داده تا در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است