شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانسردار سلامی در گردهمایی رزمندگان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)؛ راه سعادت مسلمانان از میدان جهاد عبور می‌کند

سردار سلامی در گردهمایی رزمندگان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)؛ راه سعادت مسلمانان از میدان جهاد عبور می‌کند

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 18:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه راه سعادت مسلمانان از میدان جهاد و ایثارگر می‌گذرد گفت: چیزی جز جهاد، در این مسیر حیات بخش نیست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در گردهمایی بزرگ رزمندگان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)، با بیان اینکه آثار دلاورمردی های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس تا همیشه باقی می‌ماند افزود: دشمنان در دفاع مقدس آرزو‌های بزرگی داشتند و می‌خواستند ایران را تقسیم کنند و بگویند نمی‌شود با دین کشور را اداره کرد؛ آن‌ها می‌دانستند اگر به این نظام فرصت دهند دست کفار را از بلاد اسلامی کوتاه خواهد کرد و لذا همه جهان آن روز علیه انقلاب اسلامی متحد شدند.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی در تعقیب یک آرمان بزرگ به نام عدالت و حاکم کردن آن بر جهان است گفت: آن‌ها می‌دانستند که نمی‌توانند با وجود انقلاب اسلامی ثروت‌های مسلمانان را غارت کنند.

وی افزود: برای همین بود که آن‌ها به ایران حمله کردند تا ما را بشکنند و نور خدا را خاموش کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: ما امروز در مسیر تحقق اسلام قدم برمی‌داریم و دفاع مقدس هم پدیده‌ای نبود که آثارش تنها در زمان خود باقی بماند.

سردار سلامی گفت: ما امروز به شکل مستقیمی آثار دفاع مقدس را در تمام شئون زندگی خود حفظ می‌کنیم و عزت و آبروی ما در جهان بخاطر همان دفاع است.

وی افزود: اگر دفاع مقدس و رزمندگانش نبودند، امروز نه از اسلام خبری بود نه از استقلال و نه این جبهه‌های دفاع از حق و اسلام وجود داشت.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: راه سعادت مسلمانان از میدان جهاد عبور می‌کند و چیزی جز جهاد، در این مسیر حیات بخش نیست.

وی با بیان اینکه رزمندگان در دفاع مقدس بر ائتلاف نیرومندی از امپراطوری‌های دنیا پیروز شدند گفت: اگر آن روز‌ها نایستاده بودیم آیا امروز می‌شد از استقلال ایران و حاکمیت اسلام و شکست کفار سخن گفت.

وی افزود: مبارزه ما با آمریکا از همان اول انقلاب آغاز شد و ملت ایران اراده کرد در پرتو رهبری، همه جا دشمن را شکست دهد و این اتفاق افتاد.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز نیز نبرد ملت ما با آمریکا و متحدانش پایان نیافته است و آن‌ها ما را تحریم اقتصادی کردند، اما بازهم موفق نشدند؛ آن‌ها می‌خواستند کشور ما عقب بماند، اما ماهواره‌ها پرتاب شد و کشور پیشرفت کرد، فکر کردند می‌توانند با یک فتنه داخلی نظام را از پای در بیاورند، اما با عشق ملت به مقام معظم رهبری بازهم شکست خوردند؛ با جنگ‌های فرقه‌ای و طایفه‌ای خواستند مسلمانان را از بین ببرند، اما استخوان‌های استکبار زیر فشار یاران انقلاب و اسلام در حال شکستن است.

وی با تاکید بر اینکه ما هرگز از دشمنان شکست نخواهیم خورد گفت: جبهه انقلاب از کرخه و کارون به سواحل مدیترانه و شمال آفریقا منتقل و دشمن کوچک شده است.

سردار سلامی با بیان اینکه ما آشفتگی، فروپاشی، یاس و درماندگی را در جبهه دشمن می‌بینیم افزود: شاید بظاهر حالت رئیس جمهور آمریکا تهاجمی نشان می‌داد، اما سرشار از عجز و شکست بود و در ابتدای سخنانش فهرست شکست‌های آمریکا را اظهار کرد.

وی گفت: همه این‌ها نشان دهنده غلبه جهان اسلام بر آن‌ها بود و دیدیم او که می‌خواست ایران را منزوی کند، ولی خود در انزوا قرار گرفت.

وی گفت: در این سخنان جدید دیگر از بیان گزینه نظامی چیزی ندیدید، چون راه‌های آن‌ها بسته شده و منطق اتحاد آن‌ها با اروپا از هم پاشیده است.

جانشین فرمانده سپاه ادامه داد: وقتی ترامپ سمبل جامعه آمریکا می‌شود، یعنی آن جامعه فرو ریخته است؛ وقتی رئیس جمهور آمریکا حرفی می‌زند وزیر خارجه و دفاعش او را تحقیر می‌کنند و همه سیاستمداران جهان حرف او را رد می‌کنند، این نشان می‌دهد آمریکا به پایان کار رسیده است.

وی افزود: در روز سخنرانی ترامپ، ایران در آرامش کامل بود و این سخنان فقط موجب اعتراض جهانی به آن‌ها شد.

سردار سلامی تاکید کرد: بزرگترین دشمن آمریکا خود آن‌ها هستند و با این راه و روش منافع ملی خود را از بین می‌برند.

وی گفت: امروز ما نه تنها خودمان پیروز شده ایم بلکه تکیه گاه ملت‌های دیگر هم هستیم و این به برکت رهبری معظم انقلاب است.

انتهای پیام/02

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است