شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهراناجرای پروژه های استان لرستان ؛ به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)

اجرای پروژه های استان لرستان ؛ به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)

منتشرشده در تهران یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 13:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: 12 پروژه به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در دست اجراست که برخی از این پروژه ها در شرف تکمیل است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در بازدید از پروژه‌های این قرارگاه در استان لرستان و در جمع خبرنگاران گفت: آزادراه خرم‌آباد- اراک، راه‌آهن درود – خرم‌آباد، سد ایوشان، سد تاج‌امیر، سد مشعوره، خط انتقال آب خرم‌آباد، سد و نیروگاه رودبار و... از جمله پروژه‌های قرارگاه در این استان است و در مدت چهار سالی که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در پروژه‌های عمرانی در استان لرستان فعالیت می‌کند، تحول عظیمی در استان لرستان ایجاد شده است و انتظار می‌رود که همه مسئولان استان دست در دست هم تلاش کنند تا مشکلات را رفع و زودتر به نتیجه برسیم.

 

سردار عبداللهی در بازدید از طرح آزادراه خرم‌آباد - اراک اظهار داشت: طول این آزادراه در مسیر امروزی ٢١٠ کیلومتر می‌باشد اما قطعه احداث‌شده در این پروژه از خرم‌آباد تا اراک در مسیر آزادراهی حدود ١٣۵ کیلومتر است که اگر این مسیر را در دو قطعه در نظر بگیریم یعنی از خرم‌آباد تا بروجرد حدود ٣٠ کیلومتر و در کل مسیر حدود 35 کیلومتر کاهش مسیر داریم.

 

وی ادامه داد : این پروژه با مشارکت وزارت راه و شهرسازی و قرارگاه انجام می‌شود که سهم وزارت راه 40 درصد و 60 درصد هم سهم قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) می‌باشد.

 

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) افزود: آن چیزی که برای ما اهمیت دارد بحث ایمنی در پروژه‌ها می‌باشد. امروزه آزادراه‌هایی که در دنیا ساخته می‌شوند به بحث زیست‌محیطی توجه بیشتری دارند؛ لذا آزادراه خرم‌آباد- اراک که سه باند رفت و سه باند برگشت دارد از بهترین آزادراه‌های کشور است و با کیفیت بالا ساخته می‌شود.

 

سردار عبداللهی گفت: پیش‌بینی انجام‌شده در بحث تردد در این آزادراه در مرحله اول حدود 25 تا 30 هزار دستگاه است که این عدد در زمان اوج تردد شاید به 45 تا 50 هزار دستگاه هم برسد و این حجم بسیار بالایی است.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است