شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهراندهمین همایش علمی و آموزشی روحانیون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)برگزار شد

دهمین همایش علمی و آموزشی روحانیون قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)برگزار شد

منتشرشده در تهران یکشنبه, 30 مهر 1396 ساعت 09:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دهمین همایش سالانه علمی و آموزشی روحانیون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) چهارشنبه و پنج‌شنبه، بیست و ششم و بیست و هفتم مهرماه برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ دهمین همایش دو روزه علمی و آموزشی روحانیون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور 245 نفر از روحانیون مستقر در پروژه‌ها، موسسات و گروه‌های تخصصی این قرارگاه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه آغاز شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی با استناد به فرمایش‌های مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) اظهار داشت: استکبار جهانی، جبهه‌ای در مقابل انقلاب اسلامی تشکیل داده که دارای چهار ویژگی عظمت، وسعت، نامتجانس بودن و قدرت تبلیغاتی و رسانه‌ای بالا می‎باشد.

 

وی با تبیین اهداف این جبهه و علل شکل‌گیری آن افزود: استراتژی جبهه استکبار در مقابله با انقلاب اسلامی، نفوذ و استحاله از درون انقلاب است که این امر هوشیاری ملت و مسئولان را می‌طلبد.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: استکبار بعد از شکست و ناکامی در انواع تهاجمات سخت و نرم و فتنه‌های گوناگون تنها امیدش به ایجاد تعامل و نفوذ از این طریق و انحراف انقلاب اسلامی از درون است.

 

 مسئول دفتر تأییید شرعی نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیز به لزوم ترسیم جایگاه مسائل شرعی در پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) پرداخت.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی در ادامه به تبیین و تشریح چارچوب فعلی دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران پرداخت.

 

از برنامه‌های دیگر  همایش روحانیون قرارگاه اهدای لوح تقدیر به نفرات برتر در ارائه مقالات کاوشگران قرآنی بود.

 

شایان ذکر است روحانیون قرارگاه یک دوره آموزشی سه‌روزه با موضوعات قرآن و تفسیر را طی نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است