شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانمعاون دانش و پژوهش سپاه : هدف اصلی دانشگاه بقیه الله (عج) باید توجه به راهبرد سازمانی و پویا در حوزه های آموزش و پژوهش باشد

معاون دانش و پژوهش سپاه : هدف اصلی دانشگاه بقیه الله (عج) باید توجه به راهبرد سازمانی و پویا در حوزه های آموزش و پژوهش باشد

منتشرشده در تهران سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 09:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون دانش و پژوهش سپاه تاکید کرد: هدف اصلی دانشگاه بقیه الله (عج) باید توجه به راهبرد سازمانی و پویا و فعال شدن در حوزه های آموزش و پژوهش باشد. 

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا نواب اصفهانی معاون دانش و پژوهش سپاه در آیین تکریم و معارفه مسئولین مراکز تحقیقاتی که به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در سالن همایش های صدرا برگزار شد اظهار داشت : هدف اصلی دانشگاه بقیه الله (عج) باید توجه به راهبرد سازمانی و پویا و فعال شدن در حوزه های آموزش و پژوهش باشد و این امر میسر نخواهد بود، مگر از طریق سیاستگذاری مبتنی بر ساختار دانشی سپاه ، که  از جمله محور های اصلی آن، ماموریت محور بودن آن است. بخشی از ماموریت های سپاه در گرو توجه به نیازهای علمی و پژوهشی است آنچنان که مقام معظم رهبری می فرماید: علم و ایمان در سپاه پاسداران باعث پاسداری از اهداف انقلاب اسلامی ایران خواهد شد.

 

دکتر نواب اصفهانی در ادامه گفت: برای پیشرفت علمی باید دنبال نیاز سنجی و ثبت تجارب و آموزه های جدید باشیم که خدا را شکر سپاه در 6 سال اخیر به این موضوع توجه ویژه ای داشته است و تلاش های درخور توجهی کرده است.

 

معاون دانش و پژوهش سپاه افزود: سندی تحت عنوان سند انتظار دانشگاه سازمانی تدوین و در سال 96 ابلاغ شد که در این سند به سه موضوع آموزش، پژوهش و سلامت تاکید ویژه ای شده است. اگر پژوهش را تولید، نگهداری و توزیع دانش بدانیم؛ در حقیقت ما نیازمند چارچوبهای مشخص و معینی هستیم که باید رعایت گردند. وظایف اصلی ما و دانشگاههایی همچون بقیه الله (عج) توجه به رویکرد دانش اداری و دانش ماموریتی است و در دانش ماموریتی برای پیشبرد مناسب اهداف؛ نیاز  توجه داشتن به اهداف سپاه پاسداران و انقلاب اسلامی ایران است.

 

گفتنی است در پایان مراسم مدیران قبلی مراکز تحقیقاتی دانشگاه مورد تکریم و تجلیل قرا گرفتند و مدیران جدید معرفی  شدند. 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است