شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ: آرمان‌های امام و انقلاب حمایت از مستضعفان و مبارزه با استکبار بود/ بسیجی تا تحقق کامل آرمان‌های امام و انقلاب آرام نمی‌نشیند

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ: آرمان‌های امام و انقلاب حمایت از مستضعفان و مبارزه با استکبار بود/ بسیجی تا تحقق کامل آرمان‌های امام و انقلاب آرام نمی‌نشیند

منتشرشده در تهران شنبه, 13 خرداد 1396 ساعت 12:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار کاظمینی گفت: آرمان‌های امام و انقلاب، حمایت از مستضعفان جهان، مبارزه با استکبار و مبارزه باصهیونیست جهانی بود و یک بسیجی قطعا دغدغه آرمان های امام و انقلاب را دارد و تا تحقق کامل آن ها آرام نمی نشیند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کاظمینی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ ، در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی با ادای احترام و تقدیم تاج گل با آرمان های امام خمینی و شهدا تجدید میثاق کرد.

 

در ادامه این مراسم سردار کاظمینی با حضور در جمع بسیجیان مراکز تربیت بدنی سپاه محمد رسول الله(ص) با درود و سلام به روح پرفتوح امام خمینی(ره) اظهار داشت: امسال بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام بزرگوار و معمار کبیر انقلاب اسلامی است و برای اولین بار مقارن شده است با ماه رمضان و مهمانی خدا.

 

وی در ادامه افزود: امام خمینی(ره) امامی مومن، استاد فلسفه، استاد عرفان، مجاهد فی سبیل الله بود، امام این انقلاب را برای مهیا شدن ظهور امام زمان (عج) به ثمر نشاند.

 

سردار کاظمینی یادآور شد: امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی هر دو ویژگی های خاصی داشتند، امام بزرگوار ما آرمان های بزرگی را داشتند، که اگر این آرمان ها به منصه ظهور گذاشته شود، باعث تجلی جهان و جهانیان خواهد شد.

 

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) عنوان کرد: آرمان های امام و انقلاب، حمایت از مستضعفان جهان، مبارزه با استکبار، عدالت و آزادی به معنای واقعی، مبارزه باصهیونیست جهانی بود، امام خمینی (ره) همه عمر خود را در برای تحقق و اعتلای این آرمان ها تلاش کردند.

 

وی تاکید کرد: امروز بیست و هشتیمین سالگرد ارتحال امام خمینی و سی و هشتیمن سالروز پبروزی انقلاب را شاهد هستیم و با افتخار با اماممان میثاق می بندیم و برای تحقق این آرمان ها تا پای جان میاستیم، یک مجاهد، یک دلسوز و یک بسیجی قطعا دغدغه آرمان های امام و انقلاب را دارد و تا تحقق کامل آن ها آرام نمی نشیند.

 

سردار کاظمینی گفت: ما اکنون در میانه راه قرار داریم، ما برای این که آرمان های امام راحل را در سراسر گیتی ببینیم، باید تلاشی مضاعف کنیم، البته باید این موضوع را درنظر بگیریم که همین نقطه ای که حضور داریم بسیار افتخار انگیز است.

 

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تصریح کرد: ما باید همانند دفاع مقدس برای انقلابمان همانطور که تاکنون بوده ایم، حافظان مستحکمی باشیم و مثل دفاع مقدس از جانمان برای حفظ انقلاب و اسلام بکوشیم و باید قدم های خودمان را جای پای شهدا و در مسیر انقلاب برداریم، ما باید نقشه راهمان را از ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای بگیریم.

 

وی در پایان گفت: ما آماده ایم به امام خامنه ای عزیز لبیک بگوییم و تمام تلاش خودمان را برای تحقق منویات ایشان به کار ببندیم، ما این پیوند را با امام و ولی امر خودمان امروز  در کنار مرقد منور امام خمینی(ره) برقرار می کینم به امید آن روز که پرچم اسلام را به صاحب اصلی آن یعنی امام زمان (عج) بدهیم و زیر آن پرچم سربازان وفادار به امام زمانمان باشیم.

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است