شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانمراسم تجلیل از گروه های جهادی در سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد

مراسم تجلیل از گروه های جهادی در سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد

منتشرشده در تهران یکشنبه, 24 ارديبهشت 1396 ساعت 09:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مراسم تجلیل از گروه های جهادی، خانواده های جهادی و اعضای بسیج سازندگی استان تهران، با حضور فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سیدالشهدا(ع) در شهرستان ری برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی نصیری فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران ، در این مراسم با بیان اینکه عشق و علاقه در جهت رفع نیاز محرومان و محرومیت زدایی ، بزرگترین ارزش بسیج سازندگی است اظهار داشت: گروه های جهادی و اعضای بسیج سازندگی با عملکرد انقلابی خود ، کارهای بزرگی را جهت رفع محرومیت انجام دادند.

 

سردار نصیری ادامه داد: گروه های جهادی استان تهران ابتدا در شهرستان ها و روستاهای این استان شروع به جمع آوری اطلاعات در خصوص نیاز سنجی و میزان محرومیت می پردازند و پس از شناسایی دقیق مشکلات مردم ، اقدام به رفع آنها می کنند.

 

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به اینکه امروز کشور نیازمند یک حرکت و مدیریت جهادی در همه عرصه ها است عنوان داشت: کشور برای اینکه روی پای خود بایستد و به مشکلات خود غلبه کند به جای نگاه به بیرون و کمک از بیگانگان در قالب سرمایه گذاری خارجی ، باید به درون و استفاده بهینه از منابع و  مدیریت جهاد ، توجه و اقدام کند.

 

وی اضافه کرد: رمز پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس در توجه به مدیریت داخلی و استفاده از نیروهای جهادی بود.

 

در ادامه این مراسم سرهنگ پاسدار عبدالله اصغری مسئولسازمان بسیج سازندگی استان تهران گفت: سال گذشته 100 هزار نفر اردو جهادی در سطح استان تهران و در حوزه های فرهنگی، بهداشت و سلامت، اقتصاد مقاومتی و عمرانی برگزار کردند.

 

وی با بیان اینکه هر روز به تعداد گروه های جهادی در سطح کشور افزوده می شود خاطر نشان کرد: سال گذشته 471 طرح بهداشت و سلامت، عمرانی و فرهنگی با شرکت 300 گروه جهادی در سطح استان تهران انجام شده است.

 

اصغری ادامه داد : بسیج سازندگی با احداث 662 کارگاه صنعتی زمینه اشتغال 2 هزار نفر را در سطح استان تهران فراهم کرده است.

 

در پایان مراسم از تعدادی از خانواده های شرکت کننده در اردوهای جهادی و همچنین اعضای بسیج سازندگی با اهدا لوح، قدردانی به عمل آمد.

 

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است