شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه تهران بزرگ : «قدرت دفاعی» اقتصاد کشور را در مقابل تهدیدات مقاوم می‌کند

فرمانده سپاه تهران بزرگ : «قدرت دفاعی» اقتصاد کشور را در مقابل تهدیدات مقاوم می‌کند

منتشرشده در تهران یکشنبه, 24 ارديبهشت 1396 ساعت 08:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار کاظمینی گفت: قدرت دفاعی و وجود امنیت، سیاست و اقتصاد کشور را در مقابل همه تهدیدات مقاوم می‌کند، بنابراین قدرت همراه با بازدارندگی باید ایجاد شود تا کشور پیشرفت کند و عزت داشته باشد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ پاسدار محسن کاظمینی فرمانده سپاه تهران بزرگ در همایش مسئولین نیروی انسانی بسیج که در مجتمع 13 آبان برگزار شد، با بیان اینکه کشور ما روحیه انقلابی دارد و رویکرد اصلی انقلاب اسلامی مقابله با دشمنان اسلام بوده و خواهد بود، اظهار داشت: قدرت دفاعی و وجود امنیت، سیاست و اقتصاد کشور را در مقابل همه تهدیدات مقاوم می‌کند پس قدرت همراه با بازدارندگی باید ایجاد شود تا کشور پیشرفت کرده و عزت داشته باشد، بنابراین اگر امروز این قدرت ما باعث ترس دشمنان شده باید آن را حفظ و تقویت کنیم.

 

وی مولفه‌های قدرت بازدارندگی را قدرت در عرصه دریایی، موشکی و بسیج مردمی دانست و ادامه داد: در حال حاضر دشمنان از این سه مولفه و به خصوص بسیج هراس دارند و اگر قدرت بسیج نبود در عرصه دریایی و موشکی نیز نمی‌توانستیم خوب عمل کنیم.

 

سردار کاظمینی افزود: تا زمانی که انقلاب ما زنده و آرمان‌های امام راحل وجود داشته باشد دشمن نمی‌تواند بر ما غلبه کند، بنابراین محو اسرائیل بخشی از اهداف نظام ماست و نباید از این هدف دور شویم.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج به دنبال تشکیل جامعه اسلامی است، بیان داشت: ساختار بسیج برای همه مردم است، در واقع گستردگی بسیج به گونه‌ای است که امروز به عنوان الگو برای سایر کشورها قرار می‌گیرد که با توکل به خدا برابر دشمنان ایستادگی می‌کند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است