شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانبرگزاری مراسم تجلیل از فرماندهان، مربیان و فعالان عقیدتی سیاسی در ستاد فرماندهی کل سپاه

برگزاری مراسم تجلیل از فرماندهان، مربیان و فعالان عقیدتی سیاسی در ستاد فرماندهی کل سپاه

منتشرشده در تهران سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396 ساعت 15:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : حجت الاسلام والمسلمین فخری اظهار داشت: مهمترین ویژگی که در آثار شهید مطهری نمود دارد اخلاص آن بزرگوار بود که تمام قد در مقابل جبهه کفر، الحاد و نفاق ایستادگی کرد .

 به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت الاسلام  والمسلمین عبدالله فخري مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در ستاد فرماندهي كل سپاه در مراسم تجلیل از فرماندهان، مربیان و فعالان عقیدتی سیاسی که در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد با اشاره به ویژگی های مومنان در اسلام بیان داشت: در روایتی از امام صادق (ع) چهار خصلت و نشانه برای مومن آمده است اولین خصلت این است که افراد با ایمان کمک ها و خدماتشان برای سایر مردم ارزنده و اثر بخش می باشد دوم اینکه افراد با ایمان زندگی پرخرج و تجملاتی که برای تهیه وسایل آن آلوده به هر خلافی شوند را ندارند ، سومین نشانه مومن این می باشد که در امر زندگی با تدبیر و هوشیار می باشند .

وی در ادامه افزود : شهید مرتضی مطهری همه این ویژگی های را در زندگی شخصی و اجتماعی خود داشته و در زندگی با تلاش جهادی همراه با اخلاص و نیز دشمن شناسی و زمان شناسی در پاسخگویی به نیاز های عصر خود از هیچ تلاشی دریغ نورزید، تاجایی که امام خمینی (ره) فرمودند اگر چه من فرزند عزیزی را از دست دادم لکن مفتخرم که چنین فرزندان فداکاری در اسلام وجود داشته و دارند.

حجت الاسلام والمسلمین فخری گفت: شخصیت شهید مطهری آنچنان ارزشمند و مفید بود که آثار و کتابهای ارزشمندش همیشه برای انقلاب و اسلام ثمر بخش و مفید خواهد بود.

 

وی افزود: مهمترین ویژگی که در آثار شهید مطهری نمود دارد اخلاص آن بزرگوار بود که تمام قد در مقابل جبهه کفر، الحاد و نفاق ایستادگی کرد .

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ستاد فرماندهی کل سپاه در ادامه اظهار داشت: پاسدار از عمق وجود به این حقیقت دست یافته که اگر می خواهد پیش رو و پیش برنده باشند ، این پیشتازی و پیش برندگی جز به واسطه بهره مندی از سفره پربرکت دین و قرآن و اهل بیت میسر نخواهد شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین فخری در پایان افزود: شرکت در دوره های تربیت و تعالی عقیدتی سیاسی زمینه ساز استفاده و بهره مندی از مکتب قرآن و اهل بیت را فراهم می کند، همان طور که در قرآن کریم اول به دوری از غفلت و توجه به معنویت تاکید شده سپس به بصیرت افزایی که نیاز جامعه امروز ما می باشد .

 

همچنین در پایان مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه حجت الاسلام والمسلمین سعیدی از فرماندهان، مربیان نمونه و برخی از فعالان عرصه عقیدتی سیاسی تجلیل به عمل آمد. 

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است