شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده بسیج شهرستان دماوند : اشتغال‌زایی در کشاورزی و صنایع تبدیلی، دستاورد بسیج دماوند در سال اقتصادمقاومتی است

فرمانده بسیج شهرستان دماوند : اشتغال‌زایی در کشاورزی و صنایع تبدیلی، دستاورد بسیج دماوند در سال اقتصادمقاومتی است

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 10:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

سپاه نیوز : شیرازی تصریح کرد :  اشتغال‌زایی در کشاورزی و صنایع تبدیلی، دستاورد بسیج دماوند در سال اقتصادمقاومتی است.

 

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ مهدی شیرازی فرمانده بسیج شهرستان دماوند در پنجمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت : سپاه ناحیه شهرستان دماوند در سال اقتصادمقاومتی کلاس‌های آموزشی در حوزه‌های کشاورزی و صنایع تبدیلی برگزار کرده که با ارائه تسهیلات به اشتغال‌زایی منجر شده است.

 

فرمانده بسیج مقاومت شهرستان دماوند بیان داشت: نشستن بر کرسی‌های مسئولیت را مدیون خون شهدا هستیم. اقتصاد مقاومتی فقط با تلاش و پیگیری‌های بسیار زیاد پیش می‌رود، برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی نیازمند هماهنگی‌های بیشتر و تعامل هستیم.

 

 

شیرازی ادامه داد: در زمینه  پرورش زنبورعسل، تعداد 125 نفر مورد آموزش قرار گرفتند که از این تعداد، 58 نفر مشغول به کار شدند و سپاه 320 میلیون تسهیلات به 35 نفر از آنان پرداخت کرد.

 

وی گفت: هم‌چنین در زمینه پرورش ماهی و طیور، گیاهان دارویی و زعفران، پرورش قارچ گلخانه‌ای، احیای باغ سیب، اصلاح نهال، صنایع تبدیلی، قالی‌بافی و صنایع خانگی در کل 2 میلیارد و 400 میلیون تومان برای تسهیلات حواله صادر شد که متاسفانه فقط 16درصد یعنی 700 میلیون تومان توانستند تسهیلات دریافت کنند.

 

فرمانده بسیج مقاومت شهرستان دماوند تأکید کرد: شهرستان دماوند به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب و دارابودن منابع طبیعی فوق‌العاده باید تلاش خود را در جهت ارتقای شاخص‌های توسعه بیشتر کند.

 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است