شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانبرگزاری دوره توانمند سازی هادیان سیاسی دانشگاه بقیه الله (عج) در مشهد مقدس

برگزاری دوره توانمند سازی هادیان سیاسی دانشگاه بقیه الله (عج) در مشهد مقدس

منتشرشده در تهران سه شنبه, 03 اسفند 1395 ساعت 12:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:دومین دوره توانمندسازی هادیان سیاسی دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا...(عج) ،بهمن ماه 95در جوارحرم مطهرعلی ابن موسی الرضا (ع) برگزار گردید.

 

به گزارش سپاه نیوز:این دوره آموزشی در بازه زمانی بیش از 16 ساعت با شعار دیانت، بصیرت، ولایت مداری، تحلیل صحیح و اقدام انقلابی برگزار شد و با اهداف بصیرت افزایی و رشد بینش سیاسی هادیان و توسعه وتقویت تعاملات معاونت سیاسی و استفاده هادیان سیاسی از فضای معنوی مشهد مقدس و زمینه انتقال تجارب و توانایی هادیان سیاسی به یکدیگر برگزار گردید.

 

 حجت الاسلام والمسلمین دهقانی در مراسم اختتامیه این دوره  با اشاره به اهمیت آمادگی هادیان سیاسی گفت: یک هادی سیاسی باید همیشه از قبل برای برگزاری جلسه وارائه مطالب خود آمادگی کامل داشته باشد و با تسلط به موضوع بحث کند .

 

وی با مخاطب قرار دادن هادیان سیاسی افزود :یک هادی سیاسی باید از باورهای دینی صیانت کند وی مخاطب شناسی ،توجه به نیاز روز مخاطب و توجه به زمان را از دیگر ویژگی هایی دانست که هادیان سیاسی باید بدان توجه نمایند و مسائلی در خصوص  دیانت ،انقلابی گری، بصیرت و تحلیل صحیح مطرح نمود .


گفتنی است تعداد  30   نفر از هادیان سیاسی فعال پایور و دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی  بقیه الله (عج) در این دوره سه روزه شرکت داشتند.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است