شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانرئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج):نسل آینده سربلند تر از گذشته خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج):نسل آینده سربلند تر از گذشته خواهد شد.

منتشرشده در تهران یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 12:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:دکتر جلالی ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر گفت:نسل آینده سربلند تر از گذشته خواهد شد.

 

به گزارش سپاه نیوز:دکتر جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)در جشن روپوش سفید ویژه دانشجویان دوره بالینی رشته پزشکی تصریح کرد: این مراسم یک مراسم نمادین است که ما احساس حضور و ورود به جامعه پزشکی داشته باشیم؛ چرا که حفظ قداست جامعه پزشکی بر دوش شما است و شما از همین امروز باید برای حفظ آن بکوشید.


دکتر جلالی در ادامه با اشاره به این آیه از قرآن مجید که نجات جان یک نفر؛ نجات یک جامعه است افزود: شما عزیزان در دو نوع ارتباط باید تمرین کنید و خود را تقویت نمائید. یکی ارتباط با سایر مردم و دوم ارتباط با سایر همکاران ،بسیاری از مشکلات امروز جامعه پزشکی فاصله گرفتن از اخلاق پزشکی اصیل و پر محتوای گذشته است و من مطمئنم که نسل آینده سربلند¬تر از گذشته خواهد شد.


حجه الاسلام و المسلمین دهقانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه از دیگر سخنرانان این جشن طی بیاناتی خطاب به دانشجویان عنوان کرد: شما بسیار خوشبخت هستید که در چنین دوران و فضایی حضور دارید، شکرگزار این نعمت و موقعیت باشید و قدر فرصت ها را بدانید که فرصت ها خیلی سریع از دست خواهند رفت. فکر نکنید همیشه جوان و دانشجو هستید و مراقب باشید این نعمت به راحتی از دست نرود که هدر دادن آن نوعی کفران نعمت است.


وی افزود: شما باید همانند شهدا مسئولیت¬های خطیر و بزرگ را بر دوش بکشید؛ چرا که شما در آینده نزدیک باید پاسخگوی تعهدات به خصوص در حوزه درمان در جمهوری اسلامی ایران باشید. ما در مقابل این جامعه با احساس و مطالبه گر باید پاسخگو باشیم و تلاش کنیم.


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است