شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانبرگزاری مراسم بزرگداشت روز بصیرت و میثاق با ولایت در ستاد فرماندهی کل سپاه

برگزاری مراسم بزرگداشت روز بصیرت و میثاق با ولایت در ستاد فرماندهی کل سپاه

منتشرشده در تهران دوشنبه, 13 دی 1395 ساعت 10:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مراسم بزرگداشت 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ مراسم بزرگداشت 9دی روز بصیرت و میثاق با ولایت در ستاد فرماندهی کل سپاه به همت معاونت سیاسی این ستاد  برگزار شد. 

حجت الاسلام والمسلمین طائب مسئول قرارگاه عمار در این مراسم با اشاره به فرازی از آیات 51 الی 52 سوره مبارکه مائده اظهار داشت: در این آیات خداوند به مومنین سفارش کرده است که حق ندارید با یهود و نصاری ارتباط ولایی برقرار کنید ، ارتباطی که طرف مقابل حق دستور و امر نهی به شما را داشته باشد و بر شما ولایت پیدا کند ،  اگر غیر از این عمل کنید جزو آنان محسوب خواهید شد. 

وی افزود:  خداوند متعال در این آیات هرگونه ارتباط با دشمنان که باعث مستولی شدن و چیره شدن آنان بر مسلمانان  شود را نهی کرده و عزت مسلمانان را در عدم سرسپردگی به ولایت پذیری از آنان دانسته است.

حجت الاسلام والمسلمین طائب گفت: انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف از سوی دشمنان با توطئه‌هایی نظیر جنگ تحمیلی ، ترور منافقین و فتنه 88 مواجه بوده که این نشان می دهد دشمن هیچ گاه این انقلاب را رها نکرده ودر فکر انجام  توطئه و فتنه های جدید است.

وی افزود: متاسفانه برخی خواسته یا نا خواسته  به دنبال فراموشی حادثه تلخ فتنه 88 هستندکه علت آن اینست که کم کم این فتنه فراموش و ازحافظه ملت پاک شود.

مسوول قرارگاه عمار در ادامه افزود: مهمترین علت ماندگاری حادثه کربلا یاد آوری و تکرار این حادثه بود به نحوی که اگر در حادثه کربلا 72 تن از یاران امام حسین (ع) به  شهادت رسیدند  برای اینکه این حادثه در تاریخ جاودانه گردد و هیچ وقت فراموش نگردد ، و درسی برای آیندگان باشد  میلیون ها نفر به شهادت رسیدند.

وی در پایان اظهار داشت: این فتنه نیز باید یادآوری و تبیین گردد و اهداف ساختار شکن عوامل فتنه بیان گردد تا با عث هوشیاری مردم و جلوگیری از فتنه ها و توطئه های  آتی دشمنان انقلاب گردد.

انتهای خبر/07

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است