شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانمشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه در دانشگاه بقیه الله: وظیفه سپاه حفظ انقلاب اسلامی و دستاورد های آن است

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه در دانشگاه بقیه الله: وظیفه سپاه حفظ انقلاب اسلامی و دستاورد های آن است

منتشرشده در تهران سه شنبه, 23 آذر 1395 ساعت 12:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین مصلحی گغت:وظیفه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حفظ پاسدارن است از این رو کارکنان نهاد نمایندگی باید از نظر علمی ، عقدیتی ، اخلاقی و ... پیشرو باشند.

 

 

به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین  مصلحی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به فراز و نشیب هایی که انقلاب اسلامی از سال 57 تا کنون طی نموده عنوان نمود: پاسداران در هر شرایطی و هر سنگری که نیاز باشد باید حافظ دستاورد های انقلاب اسلامی باشند چه عرصه نظامی باشد چه فرهنگی .

 


مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت : باید در پی کسب علم باشیم و اگر چنین نکنیم دشمنان آنچه از علم در اختیار ماست به یغما خواهند برد و آنان منتظر نمی نشینند.

 

حجت الاسلام والمسلمین  مصلحی افزود: جالب است که کتاب قانون ابن سینا که هم اکنون در کشور ما  وجود دارد ترجمه انگلیسی است !  مصلحی به تلاش های مقام معظم رهبری در خصوص جمع آوری سرمایه های علمی  که از کشور خارج شده است پرداخت و آن را الگویی برای تمام مردم ایران دانست .

 

وی با اشاره به جایگاه والای انسان نزد پروردگار خاطر نشان کرد انسان با بندگی درست خداوند متعال می تواند به جایی برسد که  حیات ببخشد و با اذن خداوند در کالبد های بی جان روح بدمد .

 


حجت الاسلام والمسلمین  دهقانی نماینده ولی فقیه دردانشگاه نیز با تشکر از فرمایشات مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه به بیان برخی برنامه ها و راه حل ها  برای رفع مسائل در برنامه های نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پرداختند .


وی با ابراز رضایت مندی از فعالیت هایی که در سال 1395 توسط کارکنان نمایندگی صورت گرفته از آنان خواستند برای رسیدن به اهداف نمایندگی که همان تربیت پاسدار پزشک موظف  در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) می باشد به تلاش های خود ادامه دهند

 
حجت الاسلام والمسلمین دهقانی  با اشاره به تغییرات صورت گرفته در فرماندهی دانشگاه از کارکنان نمایندگی خواست برای همکاری همه جانبه و کمک به ارتقاء دانشگاه از تمام جهات تلاش نمایند و افزودند موفقیت دانشگاه افتخارماست .

 

درپایان از پایوران  نمونه  نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و رده های تابعه تجلیل به عمل آمد .

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است