شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانمعاون هماهنگ‌کننده سپاه سیدالشهداء استان تهران خبر داد : حل مشکلات کشاورزی استان تهران با همراهی مهندسان و نخبگان بسیجی

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سیدالشهداء استان تهران خبر داد : حل مشکلات کشاورزی استان تهران با همراهی مهندسان و نخبگان بسیجی

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 03 آذر 1395 ساعت 09:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ زنگنه با اشاره به در حاشیه قرار گرفتن بخش کشاورزی گفت: با همراهی مهندسان و نخبگان بسیجی مشکلات بخش کشاورزی مرتفع خواهد شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار عبدالرضا زنگنه معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در سومین اجلاس سالانه مجمع بسیج قشر مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی و همایش فصلی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: رزمندگان دفاع مقدس انسان‌هایی باتقوا و خداترس بودند.

 

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس کشور ایران صاحب کمترین تجهیزات و تسلیحات نظامی بود اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس، دشمن بعثی با همه تجهیزات نظامی خویش به کشور ایران حمله کرد و رزمندگان بسیجی تنها با سلاح تقوا و توکل به خدا با دشمن مقابله کردند و پیروز شدند.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با بیان اینکه 70 درصد رزمندگان جنگ تحمیلی بسیجی و در سنین 19 تا 21 سال بودند گفت: بسیجیان دوره دفاع مقدس انسان‌هایی خودساخته و الهی بودند و ویژگی‌های خاصی داشتند.

 

سرهنگ زنگنه در ادامه با اشاره به ویژگی‌های بسیجیان در دوران دفاع مقدس ابراز کرد: امروز خشم و غضب که سبب تزلزل بنیان خانواده‌ها می‌شود از مهّمترین معضلات اجتماعی است؛ در حالی که بسیجیان رزمنده از این صفت ناپسند به جد پرهیز می‌کردند.

 

وی پند و موعظه‌پذیری را از دیگر صفات بسیجیان بیان کرد و در ادامه گفت: بسیجیان باید دستگیر نیازمندان باشند و هرگز اهل غیبت نباشند؛ چرا که این امر انسان را از درگاه الهی دور می‌کند و بی‌بند و باری امروز بیانگر دوری برخی افراد از خداوند است به همین سبب بسیجیان باید مراقب اعمال خود باشند.

 

سرهنگ زنگنه در پایان با اشاره به در حاشیه قرار گرفتن بخش کشاورزی گفت: با همراهی مهندسان و نخبگان بسیجی سعی خواهیم داشت مشکلات پیش‌روی بخش کشاورزی را برطرف سازیم.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است