شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانمسئول بسیج و طلاب روحانیون سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران: امروز فرهنگ بسیجی الگوی کشورهای منطقه است

مسئول بسیج و طلاب روحانیون سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران: امروز فرهنگ بسیجی الگوی کشورهای منطقه است

منتشرشده در تهران سه شنبه, 02 آذر 1395 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین ولی‌پور گفت: فرهنگ و تفکر بسیجی فراتر از یک سازمان و مختص به یک برهه زمانی خاص نمی‌شود. امروز فرهنگ بسیجی به عنوان یک الگوی موفق در منطقه شناخته می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین ولی‌پور مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران در گفت‌وگویی به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: فرهنگ و تفکر بسیج فراتر از یک سازمان و مختص به یک برهه زمانی خاص نمی‌شود.

 

 وی افزود: امروز فرهنگ بسیجی به عنوان یک الگوی موفق در منطقه شناخته می‌شود و تأثیرات شگرفی در مناطق مختلف مانند عراق، لبنان، سوریه و غیره دارد.

 

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران با بیان اینکه فرهنگ بسیجی خود سیر و سلوکی مخلصانه دارد، بیان داشت: در فرهنگ بسیجی، انسان به جهاد با نفس پرداخته و با همه وجود از ارزش‌های اسلام و ولی‌مسلمین دفاع و با ظلم و ستم دشمنان مقابله می‌کند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین ولی‌پور  مبارزه با استکبار و جهانخواران ستم‌پیشه را از مهّم‌ترین وظایف بسیجیان بیان کرد و گفت: بسیجیان با تقویت ایمان و اعتقادات خویش از ولی‌امر مسلمین تبعیت کرده و اینگونه امید و اهداف فتنه‌گران و مستکبران جهانی را نقش برآب می‌کنند و این مهّم سبب سربلندی کشور می‎شود.

 

وی افزود: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب فرمودند بسیج  یکی از برکات انقلاب و از پدیده‌های بسیار شگفت‌آور و مخصوص این انقلاب است. بسیج در واقع مظهر عشق و ایمان و آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است.

 

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران با بیان اینکه دوم آذر روز بسیج طلاب و روحانیون نامگذاری شده است، تصریح کرد: سازمان بسیج طلاب و روحانیون دومین تشکلی بود که به فرمان امام راحل در دوم آذر سال 67 دستور تأسیس آن صادر شد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین ولی‌پور با تأکید بر اینکه طلاب و روحانیون، نقش برجسته‌ای در تحقق اهداف انقلاب اسلامی دارند، گفت: امروز بسیج طلاب در راستای انجام مطالبات رهبر معظم انقلاب گام برداشته و در زمینه‌های جنگ نرم، افزایش بصیرت و بینش سیاسی- اجتماعی، دفاع از ارزش‌های انقلاب و اصول نظام اهتمام ویژه دارد.

انتهای خبر/07

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است