شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانبا همکاری سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران؛ 500 واحد مسکونی در روستاهای استان تهران بهسازی و بازسازی می شوند

با همکاری سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران؛ 500 واحد مسکونی در روستاهای استان تهران بهسازی و بازسازی می شوند

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 07 آبان 1399 ساعت 13:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: با امضای تفاهم نامه ای بین سپاه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران مقرر شد 500 واحد مسکونی در سطح روستاهای استان تهران بهسازی و بازسازی شوند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران به همراه غلامرضا صالحي مدير کل بنياد مسکن استان تهران، سعید تاجیک فرمانده سپاه ورامین و جمعی از مسئولین محلی از پروژه های مقاوم سازی واحدهای مسکونی در روستای ظهیرآباد ورامین بازدید کردند.

 

سردار حسن زاده زاده در این بازدید عنوان کرد: سپاه سیدالشهدا(ع) گامهای بلندی را در راستای خانه دار کردن محرومین استان تهران و مناطق سیل زده کشور برداشته است، امروز هم با امضای تفاهم نامه ای بین سپاه استان تهران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تهران مقرر شد 500 واحد متعلق به خانواده های نیازمندان در سطح روستاهای استان تهران بهسازی و بازسازی شوند.

 

وی ادامه داد: هزینه ساخت این واحد ها 1میلیارد و پانصد میلیون ریال است که در این طرح 500 میلیون ریال به صورت وام، 80میلیون ریال به صورت بلاعوض توسط مجمع خیرین بنیاد مسکن، 150میلیون ریال توسط بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی استان تهران و مابقی آن توسط خیرین بسیجی  تآمین می شود.

 

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) افزود: سپاه با اعتبار بسیج سازندگی و خیرین بسیجی این کار را انجام می دهد و امیدواریم تا در هفته بسیج بخشی از این 30واحد روستای ظهیر آباد ورامین افتتاح شوند.

 

وی تصریح کرد: اعتقاد ما این است که با کمترین هزینه و با کیفیت بالا و رعایت تمام استاندارها بتوانیم لبخند رضایت را بر لبان اهالی روستاهای محروم بنشانیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است