شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان: خبرنگاران دیده‌بانان جامعه محسوب می‌شوند

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان: خبرنگاران دیده‌بانان جامعه محسوب می‌شوند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 15:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه خبرنگاران دیده‌بانان جامعه محسوب می‌شوند گفت: خبرنگاران باید هوشیار باشند و در راستای وحدت و انسجام به فعالیت بپردازند.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مراسم گرمیداشت روز خبرنگار و تجلیل از فعالان عرصه رسانه در سیستان و بلوچستان که با حضور مسئولان، اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاری یک شغل نیست بلکه یک رسالت و حوزه فعال بشریت است .کار خبرنگاری صرفاً اطلاع‌رسانی نیست بلکه خبرنگاران را می‌توان دیده‌بان جامعه دانست.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به جنگ و عملیات روانی دشمن نسبت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: دشمنان نظام و به ویژه دشمن اصلی ما آمریکا، بعد از شکست در جنگ سال 2003 به این نتیجه رسیدند که دیگر نباید به فکر تصرف زمین و جنگ زمینی باشند چرا که هزینه‌های هنگفتی به همراه دارد.

 

وی ادامه داد: همه ملت ایران به ویژه خبرنگاران باید هوشیار باشند و در راستای وحدت و انسجام به فعالیت بپردازند. یکی از وظایف خبرنگاران جهت‌دهی، جریان سازی و هدایت مردم است که نیاید از این موضوع غافل شویم.

 

سردار معروفی از دیگر وظایف اصحاب رسانه را تزریق امید و نشاط به جامعه عنوان کرد و گفت: باید فعالیتمان با برنامه‌ریزی و هدف انجام شود چرا که دشمن برنامه‌های بلند مدتی برای دستیابی به اهداف شوم خود برنامه‌ریزی می‌کند، بنابراین نباید کارهای ما برای یک مدت محدود برنامه‌ریزی شود.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: دشمن‌شناسی باید در دستور کار اهالی رسانه باشد تا بتوانند در مقابل فعالیت‌های دشمنان اقدامی موثر و درست انجام دهند. نقش خانواده‌ها را نباید در فعالیت درست مسئولان، کارشناسان، کارمندان و به ویژه قشر خبرنگار نادیده بگیریم، چرا که فعالیت خوب تمامی قشرها به واسطه پشتیبانی خوب خانواده‌ها است.

 

 

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خبرنگاران و پیشکسوتان عرصه رسانه در استان سیستان و بلوچستان تجلیل به عمل آمد.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است