شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: اعزام 10 گروه جهادگر عشایر به نقاط محروم عشایرنشین استان

مسئول بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: اعزام 10 گروه جهادگر عشایر به نقاط محروم عشایرنشین استان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان شنبه, 14 مرداد 1396 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات شایسته به عشایر محروم استان بیش از 120جهادگر عشایر در قالب 10گروه جهادی به مناطق عشایری محروم سیستان و بلوچستان اعزام شده اند.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار مهدی جهانزاده، مسئول بسیج عشایری سپاه سلمان ، اظهارداشت: اردوهای جهادی 7روزه در بخش های عشایری استان سیستان و بلوچستان  در راستای محرومیت زدایی ، آشنایی مردم با نوع خدمات بسیج ، و ارائه خدمات بهتر و شایسته به نیازمندان در مناطق عشایری محروم در سراسر استان درحال برگزاری است. 

 

سرهنگ جهانزاده بیان کرد: امسال همانند سنوات گذشته بسیج عشایری سپاه سلمان استان ، تعداد 10  گروه های جهادی را جهت رفع محرومیت از مناطق محروم و خدمت رسانی به مردم اعزام کرده است.

 

وی افزود: به منظور ارائه خدمات شایسته به عشایر محروم استان بیش از 120جهادگر عشایر در قالب 10گروه جهادی به مناطق عشایری محروم استان سیستان و بلوچستان اعزام شده اند که فعالیت این گروه های جهادی تا اوایل مهرماه ادامه خواهد داشت.

 

مسئول بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برگزاری کارگاههای آموزشی، پرورش مرغ، بلدرچین،ماکیان،و... از کارهای عام المنفعه و کاربردی است  که در راستای اشتغالزایی و محرومیت زدایی در مناطق عشایر نشین استان اجرامی شود.

 

وی اظهارداشت: رسیدگی به مشکلات دام های عشایر، واکسینه کردن دام ها، ساخت آبشخور ،ساخت آغول، احداث سرویس های بهداشتی ،و ... نیز ازدیگر اقدامات و فعالیت های اجرایی این گروهها در مناطق محروم عشایری می باشد.

 

سرهنگ جهانزاده خاطر نشان کرد: فعالیت این سازمان  به سه دسته عمرانی، فرهنگی و بهداشتی که از محورهای گروه های جهادی است تقسیم می شود، باز سازی مدارس، رنگ آمیزی و زیبا سازی مدارس ازجمله فعالیتهای عمرانی است که انجام شده است. 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است