شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه فنوج استان سیستان و بلوچستان : اولویت اول سپاه حل مشکلات مناطق محروم/ بسیج سازندگی فنوج به کمک مردم شتافت

فرمانده سپاه فنوج استان سیستان و بلوچستان : اولویت اول سپاه حل مشکلات مناطق محروم/ بسیج سازندگی فنوج به کمک مردم شتافت

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 08 مرداد 1396 ساعت 15:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فنوج اظهار داشت : به همت بسیج سازندگی سپاه شهرستان فنوج و با هدف حل مشکلات مردم فنوج، برخی معضلات منطقه بررسی شده و نسبت به رفع آنها اقدام لازم صورت گرفته است.

 

 

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدارعلی‌اکبر حیرخشت تصریح کرد: کارشناسان بسیج سازندگی با هدف محرومیت‌زدایی و رفع مشکلات مناطق محروم از چندین روستای شهرستان فنوج نظیر کهن عیسی، جوگز بالا، بهشت آباد و فنون و زوار بازدید کردند.

 

فرمانده سپاه فنوج با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای رفع محرومیت در این منطقه، بیان کرد: یکی از اقدامات محرومیت زدایی سپاه در این منطقه ساخت 6 واحد مسکونی برای مردم محروم منطقه بوده است که عملیات ساخت آن در حال انجام بوده و در آینده نزدیک نیز به بهره برداری می رسد.

 

وی ادامه داد: از دیگر اقدامات محرومیت زدایی سپاه در شهرستان فنوج می توان به طرح  تامین آب شرب مردم روستای چاه ننده از توابع بخش مرکزی این شهرستان اشاره کرد که زیرساخت های لازم آن فراهم شده است.

 

حیرخشت در پایان با تاکید بر اینکه اولویت سپاه تامین امنیت و حل مشکلات مردم مناطق محروم کشور است، گفت: حل مشکلات مطرح شده از سوی مردم محروم منطقه یکی از اولویت های سپاه است و این مهم  با اجرای طرح‌های مختلف بسیج سازندگی در استان دنبال خواهد شد. 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است