شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانبازدید دریادار تنگسیری از پایگاه دریایی امام علی(ع)

بازدید دریادار تنگسیری از پایگاه دریایی امام علی(ع)

منتشرشده در سیستان و بلوچستان چهارشنبه, 21 تیر 1396 ساعت 12:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه در صدر هیئتی از پایگاه دریایی امام علی (علیه السلام) نیروی دریایی سپاه بازدید کرد. 

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ از مهم ترین برنامه های دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه در بازدید از پایگاه دریایی امام علی (ع) ، دیدار چهره به چهره با فرماندهان و رزمندگان پایگاه، نشست ویژه با فرماندهان و شورای مسئولین پایگاه، بازدید از آمادگاه سلیم و طرح های اقتصاد مقاومتی و بازدید از دیگر بخش های وابسته به پایگاه از جمله تأسیسات و اسکله شناوری، بود.

 

 

سردار تنگسیری در اجتماع فرماندهان و رزمندگان پایگاه در حسینیه سیدالشهدا(ع) حضور یافت و طی سخنانی با استناد به آیاتی از قرآن کریم، معنویت و ایمان و عبودیت خدا را اساس هستی توصیف کرد و گفت: همه چیزهای دیگر در ذیل و زیرمجموعه ایمان، معنویت و عبودیت قرار می گیرد و آن چه اصل است، همین است.

 

وی افزود: انسان مؤمن، معنوی و بنده واقعی کسی است که بر پایه ایمان و اعتقاد، به علم و دانش، ابزار، وسیله و فراهم ساختن قوه و ظرفیت نیز پایبند و معتقد است و در این راه تلاش می کند و از این مؤلفه ها نیز در زیر مجموعه اعتقادی خود به خوبی بهره می گیرد. 

 

گفتنی است در جریان این بازدید حکم ترفیع درجه فرمانده پایگاه دریایی امام علی (علیه السلام ) نیز به وی اعطا و ناوسالار سوم پاسدار محمد نوذری به عنوان جانشین وی معرفی گردید. 

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است