شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفا بخش ملت ایران است

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفا بخش ملت ایران است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان شنبه, 23 ارديبهشت 1396 ساعت 10:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار معروفی گفت: اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفا بخش ملت ایران است که باید در تمام حوزه ها تبدیل به یک فرهنگ شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه استان سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشکده اقتصاد مقاومتی   "شهیدعلی یزدانی" ،  اظهار کرد: امروز دشمنان به این نتیجه رسیده اند که به واسطه قابلیت ها و ظرفیت های مهم کشور نمی توانند به ما ضربه بزنند زیرا انقلاب اسلامی ایران محاسبه گر است و با تیزبینی مقام معظم رهبری و هوشمندی مردم، ایران اسلامی بازیگر جدی در منطقه،  مایه امید و سرپناه جهان اسلام و حامی اصلی کشورهای محور مقاومت است.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: دشمن تلاش می کند با حصر اقتصادی، به معیشت مردم ضربه وارد کند که امروز  نسخه شفابخش این توطئه ، اقتصاد مقاومتی است.

 

وی با تاکید بر اینکه امروز یکی از موضوعات جدی کشور بحث  اقتصاد مقاومتی است ادامه داد: سال گذشته مقام معظم رهبری شعار سال را اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل عنوان نموده و امسال نیز آن را به "تولید و اشتغال" تبدیل کرده اند پس باید فقط به توانمندی های خودمان تکیه کنیم.

 

سردار معروفی گفت: سیستان و بلوچستان از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار است و استعدادهای بالقوه ای دارد و امیدواریم بتوانیم با برگزاری این گونه برنامه ها، فرهنگ سازی در زمینه اقتصاد مقاومتی را به درون استان و سطح کشور تعمیم دهیم.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به افتتاح پژوهشکده اقتصاد مقاومتی شهید "علی یزدانی" در سال گذشته گفت: این پژوهشکده در هفته پژوهش سال 95 با هدف ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی در استان و بر مبنای اقتصاد دانش بنیان شروع به کار کرد و در سال 96 که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شد، با گذشت شش ماه اولین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است