شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانهمایش سالروز تشکیل بسیج سازندگی با حضور فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان انجام شد

همایش سالروز تشکیل بسیج سازندگی با حضور فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان انجام شد

منتشرشده در سیستان و بلوچستان چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 ساعت 08:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: همایش سالروز تشکیل بسیج سازندگی با شعار خدمت بی منت در سپاه شهرستان نیمروز برگزارشد.

 به گزارش سپاه نیوز : در همایش سالروز تشکیل بسیج سازندگی با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان به همت بسیج سازندگی استان و همکاری قرارگاه قدس، 225پروژه در عرصه‌هاي مختلف اقتصاد مقاومتي و محروميت‌زدايي در سراسر استان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

سردار معروفی در این مراسم که به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور اقشار مختلف مردمی و جمعی از ائمه جمعه و مسئولان منطقه انجام شد، گفت: خدمت باید انقلابی، بی منت و بدون چشم داشت باشد.

 

فرمانده سپاه سلمان افزود: انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی به سختی به دستمان رسیده است  و برای حفظ و پیشرفت ، باید هوشیارانه و همگانی به کار و تلاش بپردازیم.

 

سردار معروفی با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی گفت: از سال گذشته تا پایان اردیبهشت سال جاری، هزار واحد مسکونی جهت محرومین با کمک قرارگاه قدس و سپاه سلمان احداث  و به مردم تحویل داده خواهد شد.

 

وی تاکید کرد:  جهت احداث 5هزار واحد دیگر نیز به دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام آمادگی کرده ایم و هفته آینده نیز هزار واحد مسکن با محوریت قرارگاه قدس به محرومین تحویل داده خواهد شد.

 

سردار معروفی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های در دست پیگیری سپاه، برگرداندن 350 طلبه سیستانی به استان و دعوت از سرمایه داران و افراد توانمند از نظر مالی برای فعالیت در استان است.

 

فرمانده سپاه سلمان با تاکید بر این مطلب که هرکس انقلابی فکر کند در بسیج سازندگی جای دارد، خاطر نشان کرد: در این نهاد گره های کور را با حضور و توان خود مردم حل می کنیم.

 

سردار معروفی گفت: انقلابی بودن یعنی غیر محافظه کار بودن و در مسیر پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب و نظام گام برداشتن و  اقدام در جهت پیشرفت مردم و رفع مشکلات آنها.

 

وی با تاکید اینکه هرکس لیاقت و توفیق خدمت به مردم را پیدا نمی کند، تاکید کرد: افرادی که در منصبهای مختلف قرار گرفته اند باید بابت داشتن فرصت خدمت به مردم خدا را همیشه شاکر باشند و برای خدمت به مردم تلاش کنند.

 

همچنین مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان استان افزود: این همایش با شعار خدمت بی منت و در راستای افتتاح همزمان 225پروژه و عرضه در سراسر استان در شهرستان نیمروز برگزارشده است.

 

در این همایش که به صورت ویدیو کنفرانس از شهرستان نیمروز برگزار شد، تعداد 65 طرح اقتصاد مقاومتی و 160 پروژه محرومیت زدایی افتتاح شد.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است