شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: شهید فارسی حتی یک بار از مسیر حق، انقلاب و ولایت فاصله نگرفت

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: شهید فارسی حتی یک بار از مسیر حق، انقلاب و ولایت فاصله نگرفت

منتشرشده در سیستان و بلوچستان شنبه, 16 ارديبهشت 1396 ساعت 09:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار معروفی در مراسم وداع با شهید محبعلی فارسی گفت: این شهید در تمام شرایط زمان جنگ و اسارت و پس از آن حتی یک بار از مسیر حق، انقلاب و ولایت فاصله نگرفت.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مراسم وداع با سردار شهید محبعلی فارسی، فرمانده گردان "409 حمزه سیدالشهدا" سیستان و بلوچستان در دوران دفاع مقدس که با حضور رزمندگان دوران دفاع مقدس و اقشار مختلف مردم در حسینیه "عاشقان ثارالله" زاهدان برگزار شد ، اظهار داشت : شهید فارسی در مسیر نهضت سرخ اباعبدالله الحسین(ع)، انقلاب و ولایت قدم برداشت و با بصیرتی عباس‌گونه ، در تمام شرایط زمان جنگ و اسارت و پس از آن حتی یک بار از مسیر حق، انقلاب و ولایت فاصله نگرفت.

 

وی با تشریح برخی عملیات‌های دوران دفاع مقدس با فرماندهی شهید فارسی، بیان کرد: سال 67 زمانی که دشمن در جبهه جنوب در حرکت برای گرفتن خرمشهر بود، شهید فارسی با رشادت در شلمچه مقابل دشمن ایستادگی کرد و جلوی پیشروی آنها را گرفت و اسارت را به جان خرید.

 

سردار معروفی تصریح کرد: این شهید در طول دوران جنگ و پس از آن حتی یک بار از آثار به جا مانده از آن دوران در جسمش اعتراض و ابراز ناراحتی نکرد.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: همه ما باید از این شهید الگو بگیریم و او و خانواده‌اش را به عنوان الگو بپذیریم، زیرا خانواده این شهید صبری زینب‌گونه داشتند.

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است