شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان : انسجام ملی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان : انسجام ملی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان شنبه, 19 فروردين 1396 ساعت 14:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار معروفی: باید مصرف تولیدات ملی را بر خود واجب بدانیم/ انسجام ملی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در همایش استانی "اصحاب عشق" در حسینیه "عاشقان ثارالله(ع)" زاهدان، با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال»، اظهار داشت: اینکه چرا رهبر معظم انقلاب نامی مشابه نام سال گذشته برای امسال انتخاب کردند و تاکیدات ایشان برای گزارش‌دهی اقدامات عملی مسئولان در حوزه اقتصاد مقاومتی در پایان سال 95، جای تامل دارد.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: تولید و اشتغال که در نامگذاری امسال مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، همان ترجمه عملی اقدام و عمل و در حقیقت نام‌گذاری امسال مانند سال گذشته است.

 

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف حرکت رو به پیشرفتی دارد، گفت: امروز انقلاب به یاری خداوند و در سایه هدایت رهبر معظم انقلاب و به پشتوانه مردم در بسیاری از عرصه‌ها از جمله حوزه دفاعی به یک قدرت هوشمند تبدیل شده و ما امروز قدرت بازدارندگی بی‌نظیری داریم.

 

سردار معروفی با اشاره به پیشرفت‌های متعدد کشور در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه علمی، پزشکی و هسته‌ای، خاطرنشان کرد: هرجا به توان داخلی تکیه کردیم و انسجام ملی را به نمایش گذاشتیم، به موفقیت‌های بزرگی دست یافته‌ایم.

 

 

وی ادامه داد: این ویژگی وجه تمایز ملت ایران با همه ملت‌های جهان است و همین ویژگی سبب شد امام خمینی(ره) در توصیف ملت ایران بیان کنند که امت ما از امت رسول الله(ص) پیش‌ترند، ملت ایران در طول تاریخ پس از انقلاب نشان داده که هرگز با غفلت میانه ندارد و باید پس از این هم اینگونه باشد، چرا که در صورت غفلت ما حوادث کربلا تکرار می‌شود.

 

سردار معروفی با بیان اینکه امروز هدف‌گذاری دشمنان نظام در عرصه اقتصادی و معیشت مردم متمرکز شده، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب که مانند یک دیده‌بان واقعی برای انقلاب عمل کرده و همواره با رهنمودهای خود جهان اسلام را هدایت می‌کنند، حدود 6 سال قبل تاکید کردند که دشمن حوزه اقتصاد ما را نشانه گرفته و باید در این زمینه هوشیار باشیم.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخشی است که از جانب رهبر معظم انقلاب برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور ارائه شده و در صورت توجه مناسب و اجرایی شدن می‌تواند کشور را از رکود نجات دهد و دشمنان ما را به زانو درآورد.

 

وی گفت: وقتی رهبر معظم انقلاب خطر موجود در حوزه اقتصاد را فریاد می‌زنند، همه نیروهای ارزشی و انقلابی به عنوان سربازان ایشان وظایفی را در ابعاد فردی، سازمانی و اجتماعی بر عهده داریم و در حوزه فردی همه ما باید استفاده از کالاهایی را که مشابه داخلی دارند بر خود واجب بدانیم.

 

سردار معروفی ادامه داد: در حوزه سازمانی باید تمام تلاش خود را به‌کار بگیریم تا مصرف تولیدات داخلی و کمک به تولید کننده ایرانی به یک فرهنگ در همه سازمان‌ها تبدیل شود و در نهایت در عرصه اجتماعی وظیفه داریم خواسته رهبری در زمینه مصرف تولیدات ملی و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی را در جامعه ترویج کنیم و در این راستا هر جا لازم بود امر و نهی کنیم.

 

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است