شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خبرداد : ارائه خدمات درمانی رایگان به ۳۸۰۰ نفر از مردم مناطق مرزی سیستان و بلوچستان

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خبرداد : ارائه خدمات درمانی رایگان به ۳۸۰۰ نفر از مردم مناطق مرزی سیستان و بلوچستان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 08 اسفند 1395 ساعت 09:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار معروفی گفت :   خدمات درمانی رایگان به ۳۸۰۰ نفر از مردم مناطق مرزی سیستان و بلوچستان ارئه شد.

 

 

 

به گزارش سپاه نیوز ؛سردار  سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ۳ هزار و ۸۷۹ نفر از خدمات درمانی رایگان چهل و سومین بیمارستان صحرایی سپاه در جنوب شرق کشور که هفته گذشته در دهستان مرزی "مورتان" شهرستان سرباز برپا شد، بهره‌مند شدند.

 

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این بیمارستان به همت سپاه سلمان استان، سازمان جامعه پزشکی و قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نیروی زمینی سپاه به مدت 5 روز در منطقه عمومی دهستان "مورتان" شهرستان سرباز اجرای ماموریت کرد.

 

 

وی با اشاره به حضور 53 نفر پزشک عمومی و متخصص در این بیمارستان، بیان کرد: در طول مدت زمان برپایی این بیمارستان صحرایی 214 بیمار در 2 اتاق عمل با 4 تخت جراحی، تحت عمل جراحی قرار گرفته و مداوا شدند و همچنین 154 بیمار برای عمل‌های جراحی به شهرستان‌های ایرانشهر، چابهار و زاهدان اعزام شدند.

 

 

سردار معروفی با اشاره به اینکه همه خدمات ارائه شده به بیماران در این بیمارستان صحرایی رایگان بوده، افزود: یکی از اقدامات ویژه این بیمارستان صحرایی حضور تیم پزشکی در روستای "اسلام‌آباد" شهرستان سرباز جهت ویزیت خانواده شهید "مورتانی" بوده است.

 

 

وی در ادامه با اشاره به توزیع 5000 بسته بهداشتی بین مستضعفین دهستان مورتان، گفت: افتتاح یک مدرسه 4 کلاسه و کلنگ‌زنی مدرسه 7 کلاسه توسط گروه مهندسی صاحب الزمان(عج) نیروی زمینی سپاه پاسداران و آموزش برای پیشگیری قبل از درمان از خدمات جنبی ارائه شده در زمان برپایی این بیمارستان بوده است.

 

 

سردار معروفی تصریح کرد :  پزشکان بسیجی حاضر در چهل و سومین بیمارستان صحرایی سپاه در جنوب شرق کشور از استان‌های تهران، مازندران، یزد و سیستان و بلوچستان به بیماران منطقه محروم "مورتان" خدمت ارائه کرده‌اند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است