شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: سردار شهید میرحسینی شخصیت تاثیر گذار دوران دفاع مقدس منشاء وحدت دراستان است

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: سردار شهید میرحسینی شخصیت تاثیر گذار دوران دفاع مقدس منشاء وحدت دراستان است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 09:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : سردار  معروفی گفت:شهید میرحسینی یک جریان و فرهنگ انقلابی است که نسل جوان وآینده ساز بایداین شهید را الگو قرار گیرد.

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در یادواره شهیدان میر حسینی  با تأکید بر الگو قرار دادن سیره شهدا در زندگی، با بیان اینکه افتخار داریم که پس از افتتاح حسینیه عاشقان ثارالله اولین مراسم را برای فرمانده و دوستی از دوران دفاع مقدس سردار میرحسینی برگزار کنیم، اظهار داشت: هر مراسم و یادواره ای که به نام شهداء برگزار می شود باید از آن فیض و بهره برد .

وی با بیان اینکه شهداء نیازمند برگزاری این برنامه ها نیستند، ادامه داد: همه ما باید با برگزاری این برنامه ها دل در گرو شهداء بدهیم و شهداء را قسم دهیم که راه راست را به ما نشان داده و یاری مان کنند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه برگزاری این مراسمات قلب ها را به هم نزدیک و نعمت های الهی را سرازیر می کند افزود: ماییم که به برگزاری این گونه مراسمات نیازمندیم نه شهداء.

سردار معروفی تصریح کرد: در هر مراسم باید یک ویژگی از شهدا را بیاموزیم و سر منشاء حیاتمان قرار دهیم و امروز باید سردار شهید میرحسینی این شخصیت تاثیر گذار دوران دفاع مقدس را که منشاء وحدت دراستان است را الگو قرار دهیم.

این همرزم شهید میرحسینی، ادامه داد: سردار شهید میرحسینی شخصیتی انقلابی غیرمحافظه کار، دنبال پیشروندگی و پیش برندگی بود که همواره دست رد به سینه دشمنان می زد که ما اگر میر حسینی شویم می توانیم انقلابی بمانیم؛ چرا که میرحسینی انقلابی فکر و عمل می کرد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شهید میرحسینی انقلابی فکر و عمل می کرد و حول محور ولایت بود خاطر نشان کرد: با شناختی که از شهید میرحسینی دارم، اگر وی امروز حاضر بود، اصرار بر ادامه راه امام(ره) و ولایت داشت و همچنان دست رد به سینه دشمن می زد چرا که میرحسینی و همه شهدا برای حفظ همین ارزشها جان خود را فدا کردند.

وی با بیان اینکه خروجی این جلسات باید تفکر در سیره شهدا باشد اضافه کرد: اگر امروز میر حسینی حضور داشت بر پیروی از نظام و ولایت و داشتن روحیه انقلابی و جهادی تاکید می کرد.

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است