شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان سیستان‌و‌بلوچستان : ۹ دی روز نمود وحدت در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌و‌بلوچستان : ۹ دی روز نمود وحدت در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار معروفی گفت: وحدت در روز ۹ دی ۸۸ در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی و زیر پرچم ولی فقیه نمود پیدا کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مراسم بزرگداشت حماسه ماندگار 9 دی که با حضور  جمعی از مردم ولایتمدار در مسجد جامعه زاهدان برگزار شد،اسلام، قرآن، پیامبر(ص)، ائمه(ع)، ارزش‌های اسلامی، امام و رهبری و صراط مستقیم و راه حق که راه انقلاب اسلامی است را ماندگار عنوان کرد و گفت: تا زمانی که این مولفه‌های قدرت ماندگار هستند، حماسه 9 دی هم به عنوان برگ زرین در تاریخ انقلاب اسلامی ما ماندگار باقی می‌ماند.

 

سردار  معروفی وحدت را یکی از مولفه‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: وحدت در روز 9 دی در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی و زیر پرچم ولی فقیه نمود پیدا کرد.

 

وی ادامه داد: قطعاً با این هوشیاری، بصیرت و ایمان عمیق ملت ایران هیچکس نمی‌تواند در ماندگاری این حماسه عظیم ذره‌ای خدشه وارد کند.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: حماسه 9 دی عمق ایمان مردم نسبت به انقلاب و رهبری و شناخت دقیق آنها نسبت به دشمنان نظام و انقلاب را نشان می‌دهد.

 

سردار معروفی  گفت: 9 دی خروجی یک وحدت واقعی در مقابل کسانی بود که جنگ احزاب را مقابل انقلاب اسلامی و ملت ایران راه انداختند.

 

وی ادامه داد: ملت ایران با خلق حماسه 9 دی ثابت کرد در آنجایی که اعتقادات آنها و حوزه امنیت ملی و دستاوردهای ملی کشور مورد هجمه و حمله قرار گیرد، با هر نگرش سیاسی و در هر جبهه‌ای که باشند با هوشمندی و به صورت واحد پشت نظام و انقلاب قرار می‌گیرند.

 

سردار معروفی با اشاره به اینکه فتنه 88 و حوادث پس از آن به اعتراض در نتایج انتخابات خلاصه نمی‌شد، تاکید کرد: جهت‌دهی حوادث سال 88 از چندین ماه قبل برای بر هم زدن حقیقت‌های انقلاب اسلامی و جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی در دنیا انجام گرفت.

 

انتهای خبر/07

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است