شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد: ارائه تمام خدمات درمانی در بیمارستان‌های صحرایی سپاه

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد: ارائه تمام خدمات درمانی در بیمارستان‌های صحرایی سپاه

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 28 آذر 1395 ساعت 09:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مارانی گفت: 12 بیمارستان صحرایی با مشارکت وزارت بهداشت، تمام خدمات سلامت را به مردم جنوب شرق کشور ارائه می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در اجرای منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا در بحث محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی نیروی زمینی سپاه در اجرایی کردن این فرمان برنامه‌های محرومیت‌زدایی و خدمت رسانی به مردم را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

 

وی افزود: در این راستا قرارگاه منطقه‌ای قدس نیروی زمینی سپاه مستقر در جنوب شرق کشور علاوه بر تامین امنیت در این منطقه برابر هماهنگی‌های صورت گرفته و اجرایی کردن فرمان مقام معظم رهبری را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

 

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه ادامه داد: به فضل الهی در آینده نزدیک مردم منطقه شاهد بهره‌برداری و افتتاح دیگر پروژه‌های محرومیت‌زدایی که توسط سپاه و قرارگاه قدس در منطقه فراهم شده خواهند بود.

 

وی ادامه داد: در این راستا پروژه‌های بزرگی از جمله در بحث اشتغالزایی احداث راه‌های روستایی، بازسازی قنوات و ساخت مسکن برای محرومین را در سال 95 در دست اجرا دارد و همزمان با هفته وحدت در راستای نهضت خدمت‌رسانی به مردم منطقه رزمایش بزرگ بیمارستان‌های صحرایی را در منطقه جنوب شرق برگزار کرد.

 

سردار مارانی تصریح کرد: در این راستا 12 بیمارستان صحرایی و سه بیمارستان ثابت در منطقه جنوب شرق با مشارکت وزارت بهداشت به مردم منطقه خدمات سلامت ارائه می‌کند که در این بیمارستان‌ها تمام خدمات درمانی ارائه شده به صورت رایگان است.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است