شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانسپاهسردار غیب پرور : هرکس دلش با نظام و انقلاب است "بسیجی" محسوب می شود/ انقلابی بودن یگانه راه استمرار انقلاب

سردار غیب پرور : هرکس دلش با نظام و انقلاب است "بسیجی" محسوب می شود/ انقلابی بودن یگانه راه استمرار انقلاب

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 30 فروردين 1396 ساعت 12:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین ارتقای اثربخشی بسیج در سطح جامعه را از مهم ترین رویکردهای بسیج عنوان و تصریح کرد: امروز هرکس دلش با نظام و انقلاب است بسیجی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلام حسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش سراسری روحانیون شاغل در سپاه (میقات 15) با اشاره به نقش بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گفت: امام بزرگوار ما انقلابی را معماری کردند که امروز بحمدالله اثرات آن در منطقه و جهان نمایان است.

 

وی "انقلابی بودن" را تنها راه استمرار و تداوم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: انقلابی بودن هم ناظر به تک تک افراد است و هم ناظر بر سازمانی که در آن حضور دارند و اینها به عنوان لازم و ملزوم یکدیگر عمل می کنند.

 

سردار غیب پرور در ادامه با اشاره به برنامه های اعتلایی بسیج اظهار کرد: اگر اعتلای بسیج اتفاق بیافتد هم بعد انقلابی آن حفظ خواهد شد و هم منجر به شکوفایی بیش از پیش بسیج می شود.

 

وی از کیفی سازی 150 هزار حلقه صالحین در سال 96 خبر داد و گفت: امسال در بسیج در کنار فعالیت و حضور در حلقه های صالحین، حضور در اردوهای جهادی، فعالیتهای فرهنگی، هنری و .... نیز تعریف و ابلاغ شده است.

 

سردار غیب پرور با تأکید براینکه امروز هرکس دلش با انقلاب و نظام است بسیجی به شمار می رود اظهار کرد: ظرف بسیج باید به قدری بزرگ باشد که تمامی دوست داران اسلام در آن جای بگیرند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان ارتقای اثربخشی بسیج در سطح جامعه را از مهم ترین رویکردهای بسیج عنوان و با اشاره به نقش ویژه مساجد در جامعه انقلابی گفت: مساجد می بایست محور اقدامات ما قرار گرفته و دوباره نقش آفرینی اوایل انقلاب را داشته باشند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است