شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه قائم‌ آل‌محمد(عج) استان سمنان: آثار فاخر حوزه دفاع‌ مقدس در استان سمنان تولید شود

فرمانده سپاه قائم‌ آل‌محمد(عج) استان سمنان: آثار فاخر حوزه دفاع‌ مقدس در استان سمنان تولید شود

منتشرشده در سمنان یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 10:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار شاهچراغی با اشاره به لزوم جمع‌آوری و انتشار اسناد مربوط به دوران دفاع مقدس گفت: تیپ قائم سمنان با توجه به نقش مهم خود در آن دوران باید در جمع‌آوری گنجینه‌های دفاع‌مقدس نیز میدان‌داری کند.

 


به گزارش سپاه نیوز: سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی فرمانده سپاه قائم‌آل‌محمد(عج) استان سمنان در نشست هماهنگی هفته دفاع‌ مقدس که با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس ستاد کنگره شهدای این استان برگزار شد بر همکاری و همراهی این دستگاه‌ها در راستای تولید آثار فاخر با موضوع دفاع مقدس تاکید کرد و اظهار داشت: اگر چه تاکنون گام‌های خوبی در این بخش برداشته شده اما هنوز ناگفته‌های زیادی از دوران طلایی ایثار و شهادت مانده است.

 وی با تجلیل از خدمات انجام شده در این بخش افزود: بسیج، سپاه، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، کنگره شهدای استان و دیگر دستگاه‌ها باوجود محدودیت‌هایی که داشتند تاکنون کارهای خوب و ماندگاری در حوزه‌های مختلف دفاع‌مقدس انجام دادند.

 فرمانده سپاه قائم‌آل‌محمد(عج) استان سمنان به تمجید از عملکرد این دستگاه‌ها در جمع‌آوری عکس‌ها، خاطرات و دیگر مستندات دوران جنگ تحمیلی پرداخت و اضافه کرد: خوشبختانه این فعالیت‌ها هم‌چنان در این دستگاه‌ها ادامه دارد.

 


وی با اشاره گذشت سال‌ها از دوران دفاع مقدس گفت: باتوجه به اینکه امکان از بین رفتن برخی اسناد قبل از ثبت وجود دارد نباید اجازه داد که فرصت‌ها از دست برود لذا باید همه دستگاه‌ها با هم‌افزایی و همکاری نزدیک در این راستا تلاش کنند.

 


سردار شاهچراغی بر لزوم استفاده از ظرفیت استعدادهای جوان و دستگاه‌های مرتبط با دفاع‌مقدس علاقه‌مند تاکید و تصریح کرد: باید برای استفاده از این ظرفیت‌ها برنامه‌ریزی شود.وی رسالت سپاه پاسداران در این حوزه را بیش از دیگران دانست و افزود: تیپ 12 قائم(عج) سمنان که در دوران دفاع‌مقدس حضوری موثر داشته باید امروز نیز در جمع‌آوری این گنجینه‌ها میدان‌داری کند.

 انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است